Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Якби я мала крила, всіх би обігріла…

Автор: alex від 11-10-2014, 09:00
  • 0

Нещодавно, у складі волонтерської групи, я побувала в гостях у наших вояків, захисників-прикордонників. Передати словами те, що я відчувала під час зустрічі, просто неможливо.

Тільки тут по-справжньому розумієш, що йде війна. І називати цей конфлікт внутрішньою українською кризою зовсім неправильно. Є реальний ворог нашої держави. І поливають нашу землю не рясні дощі, а «ГРАДи» та «СМЕРЧі». І зовсім не гриби ростуть після такого «поливу».

Дорогі земляки, погляньте навколо: це наша Земля, і нам її боронити!

Це наші батьки, брати і сини стоять пліч-о-пліч на захисті святої нашої землі. І вони повинні бути впевнені, що в них є надійний тил, що ми їх любимо і чекаємо додому живими і з перемогою.

Я побачила, як мерзнуть наші хлопці в окопах та укриттях, місять берцами багнюку з глини, їдять те, що передають посилками батьки та волонтери. Того теплого одягу, який ми доставляємо їм, недостатньо! Та наші вояки ніколи нам не скаржились на тяжку службу і побут, але коли ми привезли їм теплий одяг, «буржуйки», солодощі, смачну домашню консервацію, тушонку, фрукти та ще багато чого, вони раділи, як малі діти.

В ті перші дні, коли ми почали волонтерську діяльність, я і уявити собі не могла, скільки добрих людей, скільки патріотів відгукнеться і приєднається до нас. Я дуже вдячна їм і низенько вклоняюся кожному. Я хочу, щоб всі знали про щедрих, милосердних, чуйних людей.

Нашим воякам допомагає багато людей доброї волі. В цій статті хотілося б відзначити прізвища саме тих, хто взяв участь у формуванні останніх партій гуманітарної допомоги прикордонникам однієї із застав. Це – Н.М.Лазаренко,  О.І.Лукашова , Г.І.Легка (мати вояка), С.В. Опришко, Л.Д.Уманська, А.Легка, З.Царихіна, Ю.Дашков (мешканці села Шейчино), М.Церковний (село Павлівка), А.А.Лейко, В.Г.Рябуха (м. Богодухів), С.В.Волошина, Л. Фарбітна, А.Н.Шевченко, Л.І.Фесенко, А.В.Черниш, М.І.Біловус, Л.Д.Фесенко, Н.Б.Гофман, Н.І.Анцелевська, М.Д.Тонкошкур,          П.О.Глущенко, Л.О.Глущенко, Н.М.Сидорчук, Н.М.Біловус, С.О.Скирда, Г.М.Біловус, Л. Шахрудинова, О.Г. Гейко, Н.Е.Жадан, А.Гейко, Л.Россоха, С.М.Бондарь, В.М.Черкасова, О.В.Церковна, І.О.Підлісний, О.В.Біловус, В.М.Скирда, А.В.Скирда, В.М.Біловус, В.П.Подорожко (с.Олександрівка), Н.О.Макуха, В.А.Бабак, Л.Гришко, С.Л.Бастрич, С.Голобоков (с. Шарівка), С.С.Журавлева, В.М.Приступенко, Н.В.Приступенко, А.В.Піковець, В.М.Котелевська (с. Мирне), сім’я Грищенко, С.Ескевич, А.Демченко, І.Славута, Н.Іванова, С.Голобоков, Л.Лобойко, І.В.Чухно, А.Г.Попова,  П.З.Тимченко (с.Першотравневе), мешканці села Воскресенівка, учасники народного аматорського хору «Українська пісня».

Щоб нашим прикордонникам було тепло, Олег Дулембов, Юрій Каменський розробили та виготовили з газових балонів дві «буржуйки».

У складі волонтерської групи до прикордонників поїхали Ольга Дубинка та Тетяна  – біженка з Донбасу, які дали імпровізований концерт для наших бійців. Тетяна пережила страхіття війни та окупації на Луганщині, розстріли, катування та приниження українців, тому, як ніхто, щиро і відверто співала свої пісні захисникам Батьківщини. Її пісня брала за душу, схвильовувала і надихала на ратний труд.

Висловлюю велику подяку усім небайдужим людям, які постійно поповнюють коштами скриньку на допомогу нашим воякам. І хай пробачать мені ті чиновники, кого я потурбувала, коли просила допомоги для наших хлопців, а вони відповіли, що це не входить у їхні обов’язки, а деякі сказали, що наші вояки отримують зарплату, нехай самі себе і забезпечують.

Чужої біди не буває. І постукати вона може в двері, коли її зовсім не чекаєш. Тільки разом ми – сила. Тільки разом ми можемо прогнати ворога. І тільки тоді буде мир в Україні.

Коли час нашої зустрічі підходив до кінця і ми почали збиратися додому, хлопці підходили до нас, дякували, говорили, що будуть чекати нашого наступного приїзду. А мені хотілося обійняти їх всіх разом, пригорнути, як пташка своїх пташенят, прихилити до своїх грудей, зігріти їх теплом материнського серця: «Якби ж я тільки мала крила…»

Дуже прошу всіх небайдужих людей приєднуватися до благодійної акції по збору коштів на потреби АТО! Нам необхідно терміново закупити та передати нашим солдатам комплекти термобілизни, бушлати, спальні мішки, дощовики, медикаменти!

Не забуваймо, що боєздатність армії залежить не лише від патріотизму та сили духу наших синів, а й від цих, начебто простих для нас, а їм так необхідних речей! Не залишайтесь байдужими!

Хто має бажання долучитися до волонтерської роботи, звертайтесь в магазин «Ведмедик». Будемо раді з вами познайомитись. Слава Україні!

 

 

Н. Чубова

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.