Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


З добром і допомогою - від щирого серця (6 фото)

Автор: alex від 20-09-2014, 09:00
  • 0

Так, саме з добром і щирою допомогою на Богодухівщину завітала Почесний президент Всеукраїнського благодійного фонду «З добром до людей» Тетяна Володимирівна Біловол. Того дня Тетяна Володимирівна відвідала міські та сільську школи, міські дитячі садочки, поспілкувалася з освітянами Богодухівщини, із земляками, вислухала їхні нагальні проблеми, деякі взяла під особистий контроль. Знаючи щирість душі Тетяни Володимирівни і прагнення допомогти, не варто і сумніватися, що прохання земляків буде вирішено позитивно.

За останні роки саме завдяки посильній допомозі народного депутата України Олександра Миколайовича Біловола та його дружини, Почесного президента Всеукраїнського благодійного фонду «З добром до людей» Тетяни Володимирівни Біловол Богодухівський район отримав чималу допомогу. Чого вартий лише укладений договір про співробітництво між Богодухівським районом та керівниками 10 провідних науково-дослідних інститутів Національної академії медичних наук України, що знаходяться у Харкові. Завдяки цій унікальній програмі наші земляки мають можливість безкоштовно поглиблено обстежуватися, лікуватися у найкращих клініках обласного центру. Чи не в кожному номері газети «Маяк» можна прочитати подяку, в якій люди щиро висловлюють свою вдячність директору ДЗ «Український медичний центр акушерства, гінекології та репродуктології» МОЗ України В. А. Пітьку. Не так давно наш район отримав два надсучасні спеціалізовані автомобілі екстреної медичної допомоги, медичне обладнання тощо. Школи, дитячі садочки теж не залишаються без уваги. Без сумніву, Олександр Миколайович і Тетяна Володимирівна Біловоли є помічниками Богодухівського району, вони дійсно працюють для людей.

Для школярів Горьківської ЗОШ візит Почесного президента Всеукраїнського благодійного фонду «З добром до людей» Т. В. Біловол став по-справжньому святковим, бо їхня давня мрія все-таки здійснилася. Завдяки допомозі Тетяни Володимирівни у школі з’явився новий тенісний стіл. Зі щирою подякою до почесної гості звернулися голова районної ради Д. К. Тризна, начальник відділу освіти РДА І. Г. Безмінова, Сазоно-Баланівський сільський голова Є. Л. Малайдакова та директор Горьківської школи Н. О. Церковна (фото 1, 3). Дякували за допомогу і учні, і батьки. У їхній промові було відзначено неоціненну роль допомоги усім школам Богодухівщини, розвитку району…

Гостинно зустріли Т. В. Біловол і в Богодухівській гімназії №1 (фото 2). Педагоги, учні, батьки зібралися у актовій залі школи, щоб подякувати подружжю Біловолів за подарунок – мультимедійне забезпечення. На зустрічі також були присутні голова районної ради Д. К. Тризна, міський голова Н. І. Олексенко, заступник міського голови Л.І. Рогинська, начальник відділу освіти І. Г. Безмінова, директор гімназії О. К. Михасюк. Багато хороших слів лунало з їхніх вуст на адресу Тетяни Володимирівни та Олександра Миколайовича. Слова подяки також висловили голова піклувальної ради школи Р. О. Рябка, учні. 

Святковим виявився той день і для Богодухівського ліцею №3. Адже у навчальний заклад також завітала почесна гостя і, як-то кажуть, не з порожніми руками. З легкої руки подружжя Біловолів навчальний заклад тепер матиме сучасну електричну плиту. Директор ліцею О. В. Рубаник щиро дякувала благодійникам за такий чудовий подарунок.

- Ми щиро вдячні Тетяні Володимирівні і Олександру Миколайовичу за їхню доброту і щедрість, за допомогу і піклування. Ваша турбота про заклади освіти є дійсно неоціненною. Спасибі Вам, наші помічники, - зокрема, говорила Ольга Володимирівна.

Висловили слова вдячності і самі ліцеїсти та представник батьківського комітету О. В. Сизоненко (фото 4). На згадку про ліцей учні подарували Т. В. Біловол подарунок, який виготовили власними руками.

У таких дошкільних навчальних закладах, як ДНЗ №6 «Дзвіночок» (зав. В. І. Бондар) (фото 6) та ДНЗ №7 «Теремок» (зав. Н. В. Назаренко) (фото 5), також готувалися до приїзду Почесного президента Всеукраїнського благодійного фонду «З добром до людей» Т. В. Біловол.

Малеча дитсадка «Теремок» порадувала шановних гостей і піснями, й танцями, щирими посмішками і колективним подарунком. Привітно зустрічали їх і в ДНЗ «Дзвіночок», дітки уважно слухали гостей, дякували благодійникам за постійну турботу. Піднесеного настрою додали і подарунки від почесної гості. Відтепер у ДНЗ №6 є новенька сучасна електрична плита, а в ДНЗ №7 – пральна машина.

Варто зазначити, що у кожній школі, у кожному дитячому садочку, де побувала Тетяна Володимирівна Біловол, відчувалася щирість, порядність і відверте спілкування. Люди зверталися за допомогою, і їх було почуто. Того дня справді лунало багато щирих слів подяки на адресу подружжя Біловолів. Тож нехай дружба жителів Богодухівщини і наших благодійників лише міцніє з роками.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.