Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Завод працює і рухається в ногу з часом

Автор: alex від 18-09-2014, 09:00
  • 0

Не так давно ми розповідали на сторінках газети про діяльність Богодухівського електромеханічного заводу ДНВП «Об’єднання Комунар». Минулого тижня ми побували там знову, під час відвідин підприємства головою Богодухівської райдержадміністрації О.П.Сластіном (на фото крайній зліва). 

Директор заводу М.Б.Пушкарь (на фото другий зліва) і заслужений працівник Космічної галузі України С.С.Зеленюк (на фото третій зліва) разом з  представниками адміністрації заводу та головою районної державно адміністраціїї О.П.Сластіном відвідали цехи, спілкувалися на тему сьогодення заводу і його перспектив на майбутнє.

Справді, те, що сьогодні 234 наших земляків мають стабільну роботу і заробітну плату – велике досягнення державного підприємства в умовах жорсткої конкуренції. Продукцію тут випускають різноманітну: космічного спрямування, залізничного напрямку, дитячі і спортивні майданчики, павільйони-зупинки, контейнери для сміття, навіси для колодязів… Також завод пропонує величезний асортимент виробів деревообробної дільниці: євровікна, малі дерев’яні  конструкції, дверні і віконні блоки, паркові і садові столи, лавки; вагонку, держаки, дошку для підлоги, плінтуси, ящики фруктові... Випускають на заводі і будівельні матеріали, зокрема, бетонні кришки, плитку, колодязні кільця. Варто сказати і про продукцію швейної дільниці, асортимент якої теж досить широкий. Продукція кондитерського цеху користується особливою популярністю у жителів міста.

Власне, завод зумів у таких економічних умовах не лише вистояти, зберегти робочі місця, а й нарощувати обсяги виробництва, постійно удосконалювати  засоби праці, умови роботи і, власне, саму продукцію, шукати ринки збуту. І це, передусім, заслуга генерального директора ДНВП «Об’єднання Комунар» Л.Ю.Сабадоша та керівника заводу М.Б.Пушкаря. Такої думки і голова РДА О.П.Сластін, який, зокрема, сказав:

- Дуже добре, що сьогодні майже третину продукції заводу становить науковоємна, космічної галузі. Адже наразі мало хто із підприємств такого спрямування може похвалитися такими результатами. Вважаю, заслуга керівництва і в тому, що воно крокує, як-то кажуть, в ногу з часом. Аналіз, моніторинг дали змогу спрямувати діяльність заводу на інші важливі напрямки: тепер тут діють деревообробний, швейний, кондитерський цехи… Причому і ринки збуту теж уміють тут знаходити оперативно. Адже коли Росія і Казахстан набагато зменшили замовлення на заводі, підприємство уклало угоди із підприємствами країн Європейського Союзу.

На мою думку, суттєвим і значимим в умовах сьогодення є випуск продукції, потрібної для населення, передусім, деревообробного і слюсарного  спрямування. Дитячі майданчики, контейнери для сміття, павільйони тощо – це та продукція, яка користується особливим попитом у громад, і не лише Богодухівщини. А те, що завод сплачує чималі кошти у формі податку до місцевого бюджету –великий плюс для усіх жителів району. Адже, передусім, це розвиток краю.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.