Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Ми – єдина сім’я, єдина родина… (8 фото)

Автор: alex від 30-08-2014, 09:00
  • 85

Ці слова ніби «червоною ниткою» проходили на районних заходах 23 серпня, на яких був присутній наш народний депутат України О.М.Біловол. Як завжди, Олександр Миколайович не лише прибув із допомогою, а й відвідав трудові колективи Богодухівщини, поспілкувався із земляками, вислухав їхні проблеми, деякі одразу вирішив на місці. Власне, у нього і його дружини – Почесного президента Всеукраїнського благодійного фонду «З добром до людей» Т.В.Біловол - такий стиль роботи: працювати для людей.

День Державного Прапора України і День Незалежності – без сумніву, найбільш значимі для нашої країни свята. Адже асоціюються вони, передусім, з нашою національною самосвідомістю, патріотизмом. Щоправда, цьогоріч усі наші свята – і не свята, не відчувається особливого піднесеного настрою і урочистості. Адже у країні- справжня війна. І як можна щиро радіти, коли зовсім поруч гинуть люди, наші захисники і мирні жителі?

Двадцять третього серпня, у День Державного Прапора України, заходи на Богодухівщині розпочалися з сільськогосподарської ярмарки, де можна було придбати і зерно, і олію, і мед, і виноград, і качок, і товари для дому та господарства, інший крам…

А уже о 9-й пройшли урочистості біля погруддя Т.Г.Шевченка. Керівники району, міста, представники трудових колективів, громадських організацій, політичних партій колоною пройшли від центру міста до пам’ятника, щоб покласти квіти, кошики з квітами і вінки до погруддя Великому Кобзареві.

«Україна жива!

Київ, Харків, Кривий Ріг і Полтава,

і великі міста, і далекі степи

проживають щодня власну долю, і гідність, і славу.

І знаходять натхнення гідно нації Прапор нести!»

Ці віршовані рядки ніби звучали в унісон з Державним Гімном України.

Почесне право підняти Державний Прапор України було надано відмінникам навчання, переможцям предметних олімпіад, творчих конкурсів Юлії Копійкі і Олексію Доценку.

Символічно, що на заході хвилиною мовчання було вшановано пам’ять загиблих у зоні АТО нашого земляка Сергія Слісаренка.

Виступаючі – народний депутат України О.Біловол, голова райдержадміністрації О.Сластін, голова райради Д.Тризна, учасник АТО, захисник України К.В’югін та ін. - вітали усіх з Днем Державного Прапора України і Днем Незалежності.

«Це не просто День народження держави. Це свято пам’яті про минулі покоління, що будували націю і боролись за державність, про наших Героїв, які мужньо творили Революцію гідності. День слави та шани нашим військовим, які сьогодні роблять все можливе для спільної перемоги і встановлення миру в державі», - зокрема, звучало у виступах.

Цього дня 12 юних жителів Богодухівщини отримали паспорти громадянина України.

Юна  Софійка Лисюк  (фото 1) прочитала вірш «Вишнева моя Україна», а Оксана Михайлюченко виконала «Молитву за Україну».

Цей день виявився особливо святковим для вихованців, батьків і всього колективу міського ДНЗ №8 «Казка» - фото 2, 3. Не лише тому, що до  дошкільного закладу завітали народний депутат України О.М.Біловол разом зі своєю дружиною Тетяною Володимирівною, Почесним президентом Всеукраїнського благодійного фонду «З добром до людей», а, передусім, завдяки тому, що з їхньої легкої руки дитсадок тепер матиме сучасну електроплиту. І педагогічний колектив закладу на чолі з безмінним керівником ось уже 26 років Т.В.Мовчан, і вихованці з батьками, щиро дякували Олександру Миколайовичу і Тетяні Володимирівні за турботу і увагу. До щирих вітань долучилися міський голова Н.І.Олексенко, голова райради Д.К.Тризна, начальник районного відділу освіти І.Г.Безмінова, керівники міських ДНЗ. Всі вони відзначали неоціненну роль допомоги для розвитку Богодухівщини, і, зокрема, освіти, з боку благодійного фонду і особисто його керівника Т.В.Біловол та народного депутата України О.М.Біловола.

А найкращим подарунком для меценатів стали вироби, виготовлені руками вихованців, і їхні щирі посмішки та виступи. Діти отримали солодкі подарунки.

У с.Горького до приїзду почесних гостей теж готувалися заздалегідь. Учасники художньої самодіяльності підготували справжній концерт з піснями і танцями.

Піднесеності усім сільчанам додавало те, що якраз напередодні завдяки сприянню все тих же благодійників у сільському БК було встановлено енергозберігаючі вікна.

Жителі дякували народному депутату, зверталися за допомогою (фото 4).

Сазоно-Баланівський сільський голова Є.Л.Малайдакова від імені громади подякувала подружжю Біловолів за постійну допомогу.

Людно було і під час зустрічі у Сазоно-Баланівці. Педагоги, учні, батьки, жителі зібралися у сільському клубі-школі, щоб подякувати родині Біловолів за подарунок –енергозберігаючі вікна для школярів і молоді, всієї громади.

- Тепер у нашому закладі буде затишно і тепло, - зокрема, відзначила директор школи Ж.М.Карпенко, дякуючи помічникам за такий чудовий подарунок напередодні нового навчального року.

Школа справді перевтілилася. Завдяки просторим сучасним енергозберігаючим вікнам вона ніби засяяла, посміхнулась.

Родина Герасименків (фото 5) подякувала народному депутату О.М.Біловолу і особисто директору ДЗ «Український медичний центр акушерства, гінекології та репродуктології» МОЗ України В.А.Пітьку, який теж був присутній на заходах, за подароване велике щастя батьківства. Справді, Центр допоміг багатьом жителям району, жінкам і породіллям. А місцеві аматори (фото 6) підготували концертну програму, вчитель української мови та літератури Л.М.Воропай прочитала власний вірш про рідне село. Хочеться вірити, що скоро прийдуть кращі часи, і Сазоно-Баланівка гідно і святково відзначить своє 250-річчя.

У кожному населеному пункті, у кожному трудовому колективі, де ми побували разом з народним депутатом Олександром Миколайовичем і його дружиною, Почесним президентом благодійного фонду Тетяною Володимирівною того дня, відчувалася особлива тепла і світла аура спілкування. Земляки, жителі району, були щирі у своїх словах, висловлювали вдячність за те, що постійно відчувають з боку цих добрих благодійників допомогу, підтримку і турботу, ніби у родині. «Ми і є справді одна велика родина», - запевнив Олександр Миколайович.

Приємно і відрадно й те, що, незважаючи на «політичну погоду»,  О.М.Біловол лишається справжнім другом Богодухівщини. Тож хай так і буде далі.

ФОТОФАКТИ у ТЕМУ

Особливо багатим асортиментом на ярмарку, як завжди, вирізнялася продукція Богодухівського електромеханічного заводу ДНВП «Об’єднання Комунар». Тут можна було купити столи, стільці, лави, мангали, тренажери, крупорушки та безліч іншого краму.

Вікторія Коршунова, придбавши для дому стілець, була задоволена покупкою.

Учасники зразкового хореографічного ансамблю «Надія» разом із художнім керівником РБК Л.І.Нечитайло пропонували землякам сувеніри.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.