Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


БЕМЗ. Працює стабільно і на перспективу (9 фото)

Автор: alex від 15-08-2014, 12:00
  • 0

Нещодавно довелося побувати на Богодухівському електромеханічному заводі ДНВП «Об’єднання «Комунар». Цього дня туди якраз приїздили і генеральний директор об’єднання Л.Ю.Сабадош, заслужений працівник космічної галузі України С.С. Зеленюк.

Без сумніву, наш завод – один із тих небагатьох об’єктів у районі, які і міську, районну та державну скарбницю наповнюють, і робочі місця дають землякам. Причому це – підприємство державної власності. Вже стільки десятиліть поспіль воно живе, розвивається, витримує таку жорстку конкуренцію сьогодення. Наша газета кілька місяців тому писала, що на заводі відкрився стіл замовлень і виставковий зал. До речі, такий же стіл з богодухівською продукцією буде відкрито незабаром і у Харкові у мікрорайоні ДНВП ”Об’днання ”Комунар”. А це означає, що буде більше шансів презентувати свій товар на обласному і державному рівнях. Тим паче продукція заводу – якісна і має прийнятну ціну.

Завітавши до виставкового залу, ми побачили різноманітну продукцію – спецодяг і тренажери, столярні вироби і сільськогосподарська продукція тощо. Всього не перелічити –краще подивитися. Ось, приміром дерев’яні двері. Як розповіли спеціалісти, вони виготовлені з цільного дерева, без склеювання. Сучасні, лакові. І ціна всього-на-всього -  1,5 тисячі гривень! Скажіть, де ще можна придбати якісні двері за такою ціною?

Незважаючи на те, що нелегко доводиться виживати, і взимку-весною був час, коли заводчани працювали по кілька днів у тиждень, все ж наразі  завод працює стабільно, дехто навіть по 6 днів у тиждень.

- Так, говорити про те, що завод живе сьогодні без проблем, було б неправдою, -говорить директор М.Б.Пушкарь. Та все ж і в таких умовах, коли  зменшуються обсяги продукції для Росії, яка була нашим основним замовником залізничної і космічної продукції, ми намагаємося знайти вихід, шукаємо нові види діяльності, розширюємо спектр послуг, модернізуємо виробництво. Передусім, у цьому велика заслуга нашого генерального директора Любомира Юрійовича, який не просто підтримує завод, усі починання, а й сприяє поліпшенню нашої матеріальної бази, дає слушні поради і пропозиції. Саме завдяки його допомозі у нас тепер на заводі є сучасне обладнання для оброблення деревини, що значно поліпшує якість продукції. Завдяки йому ми встановили чотири одиниці нового обладнання, збудували сушильну камеру на 30 кубів. До речі, сьогодні чверть продукції, яку випускає  завод, становлять саме вироби деревообробного спрямування. І, думаю, надалі це буде одним із основних наших видів діяльності: якість і ціна – ось що вирізняє нашу продукцію. Отож, завдяки Любомиру Юрійовичу ми тепер знаємо, у якому руслі нам рухатися вперед.

До речі, для ДНВП «Об’єднання «Комунар» зараз ми випускаємо трохи більше 30% всієї продукції, вироби слюсарно-механічної дільниці становлять 35%. Також, хай і невеликий відсоток (1,5%-3%), виготовляємо будматеріалів, виробів швейної дільниці, надаємо послуги.

Хочу сказати і про те, що завдяки нашому генеральному директору ми  реконструювали один котел, на часі –другий. Без перебільшення, альтернативні види палива сьогодні мають особливе значення, а у нас до того ж є готова сировина – деревовідходи від виробництва. Плануємо, що і цієї зими у наших  цехах буде не менше 16-18 градусів.

- Миколо Борисовичу, знаю, що у заводу були певні проблеми з проплатою за послуги і товари, які надавали ви, так би мовити, у борг місцевим радам. Яка зараз ситуація? -запитую у директора.

- Дійсно, така проблема з проплатою через казначейство була і лишається. Минулого року ми виготовили для місцевих рад дитячі майданчики, сміттєві баки, автобусні зупинки на суму 370 тис. гривень. Сьогодні борг по районному бюджету зменшився наполовину, і становить 180 тисяч гривень. Ми й далі продовжуємо виготовляти для громад всієї Харківщини, зокрема Золочівщини, Краснокутщини, ці необхідні товари. І, повинен сказати, що всі задоволені співвідношенням ціни і якості.

   Л.Ю.Сабадош: «Завод виконує всі намічені показники…»

Говорячи про сьогодення заводу, хочеться сказати цифрами. За перше півріччя об’єм продукції, яку він виготовив, становить 5175 тис. грн. А це досить непоганий показник в умовах економічної нестабільності. Та й кількість працюючих лишається на минулому рівні - 235. Причому зараз тут набирають нових людей на деревообробну і слюсарно-механічну дільниці.

Генеральний директор ДНВП «Об’єднання «Комунар» Л.Ю.Сабадош відвідав усі цехи радіозаводу, поспілкувався з працівниками. Зокрема, сказав:

- Дуже добре, що сьогодні підприємство працює по можливості 4-6 днів на тиждень. Судячи за показниками діяльності, Богодухівський електромеханічний завод виконує намічені планові показники безпосередньо на нашому філіалі. Сподіваюсь, що завод буде працювати таким темпами і далі, головне – аби в країні були мир і стабільність. Сьогодні ми виконуємо замовлення для української залізниці, від нашої продукції не відмовляються і постійні партнери з Російської Федерації. Ми розширюємо спектр своїх послуг і переходимо на інші види виробництва, які сьогодні актуальні.Є велика надія, що нарешті належним чином запрацює внутрішній ринок, і наша продукція буде, як і раніше, затребувана.

 

Ось так живе завод сьогодні. Бажаємо всім працівникам стабільності, миру і благополуччя.

 

У деревообробному цеху. Л.Ю.Сабадош(справа) і М.Б.Пушкарь (у центрі) розмовляють з працівником Г.П.Мазуром.  

   

 

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.