Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Свято для наймолодших жителів

Автор: alex від 12-08-2014, 08:00
  • 0

Яскравим та захоплюючим було свято Дня міста для наймолодших його жителів. У дитячому парку «Перемога» було проведено розважально-ігрову програму. На дошкільнят та молодших школярів чекали веселі розваги, призи, солодощі та несподівані подарунки від спонсорів і благодійників. У дітей була можливість пограти в різноманіті ігри, разом з клоуном, казковими персонажами, зокрема, улюбленцями всіх дітлахів - Машою та Ведмедем, поспівати караоке та взяти участь у музичних конкурсах.

Окрім розважальної місії, метою свята стало проведення патріотичної акції під назвою «Вісточка для солдата», яка була ініційована головою міської ради Н.І.Олексенко, заступником Л.І. Рогинською та підтримана завідуючими ДНЗ. Ось що говорить про неї Наталія Іванівна: «Зараз основна болюча проблема, яка існує в Україні- це зона АТО. На жаль, вона не обійшла богодухівську землю, наші земляки також несуть там військову службу. Міська рада допомагає по мірі можливості. Так, ми передали через Ярового аптечку з медикаментами у зону АТО. Також ми зібрали кошти на 2 бронежилети, передали 1000 грн для придбання питної води. Ми впевнені, що листи, які написали маленькі діти військовослужбовцям та їх малюнки піднімуть бойовий дух земляків і стануть для них оберегом». Листи з малюнками, які підготували дошкільнята, були передані представнику військомату Б.О.Анісову. А  ще міський голова привітала всіх зі святом і побажала, щоб якомога швидше припинились військові дії, всі повернулись живими та неушкодженими, щоб війна ніколи не торкнулася наших домівок, а всі сили молодих богодухівців були направлені на розбудову рідного міста.

На святі були присутні та виступили з вітаннями воїн-інтернаціоналіст, заступник голови районної громадської організації воїнів локальних війн «Єдність» В.О.Масюк, який подарував для дитсадків м’ячі. Виступив з вітаннями і представник спецпідприємства «Ековтор» О.Ф Біленко, який подарував  кожному ДНЗ набори іграшок та комплекти постільної білизни. Призи для конкурсів були люб’язно надані БГК «Підприємець» (директор К.Ю.Батрак). В організації свята допомогли представники ЦДЮТ (директор О.О.Соловйова) та ПП Гапоненко Т. Н.

Діти з веселим настроєм залишали майданчики. Свято вдалося на славу!

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.