Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Богодухов TV. Афганці відкрили пам’ятник матерям загиблих і живих (відео)

Автор: alex від 22-06-2014, 08:50
  • 0

У суботу у Богодухові пройшла значима подія – на території парку «Перемога» було відкрито пам’ятник матерям загиблих і живих, збудований з ініціативи районної громадської організації воїнів локальних війн.

Настоятель Свято-Покровського храму о.Стефаній відслужив панахиду і освятив пам’ятник. Вітаючи з такою подією, священик побажав усім здоров’я і мирного неба, відзначив, що символічним є спорудження пам’ятника на місці Свято-Троїцького храму.

Заступник голови районної громадської організації воїнів локальних війн «Єдність» В.О.Масюк, виступаючи перед зібранням, зокрема, сказав

- Указом Президента цей рік оголошений Роком учаника бойових дій на території інших держав…  Священим обов’язком кожного з нас є пам’ятати тих, з ким ми пройшли дорогами Афганістану, а особливо берегти пам'ять про полеглих друзів. Двадцять п’ять років тому ми були молодими, здоровими, раділи, що повернулися з війни. Впевнений, що молитви наших матерів зберегли нам життя.

Виконуючи військовий обов’язок, наші земляки-афганці Віталій Сахно, Володимир Трохимчук, Василь Зміївський загинули на чуині, а Павло Шевченко помер від ран на нашій рідній землі. Уже після війни від ран і хвороб померли 27 учасників бойових дій в Афганістані. Не можна передати словами біль і розпач матерів, цю рану ніколи не загоїти.

 … З 2005 року наша організація розпочала активну роботу, і у 2006 році завдяки громадськості району ми побудували пам’ятник афганцям. Ми постійно здійснюємо благоустрій і впорядкування парку. У 2011 році ми відкрили пам’ятний знак прикордонникам. Сьогодні завершуємо комплекс  -відкриваємо пам’ятник матерям загиблих і живих. Від імені усіх товаришів висловлюю любов, шану і повагу нашим матерям, низько їм кланяюся…

По закінченні урочистої частини вручили грамоти і подяки учасникам бойових дій і підприємцям, які допомагали у спорудженні пам’ятника. Два ветерани –афганці –А.Ф.Скиба з Сазоно-Баланівки і І.І.Корнієць з Богодухова отримали пам’ятні медалі. Медаль «За благотворительность» вручили меценату А.Є. Шахбазяну.

Подпишись на наш канал на YouTube: https://www.youtube.com/user/dedel6407

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.