Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Обласні лікарі – на варті здоров’я наших земляків

Автор: alex від 28-03-2014, 10:00
  • 0

Нещодавно в приміщенні поліклінічного відділення Богодухівської ЦРЛ проводили прийом пацієнтів лікарі ДУ «Національного Інституту терапії ім. Л. Т. Малої НАМН України». Як відомо, такі прийоми здійснюються завдяки  ініціативі і підтримці народного депутата України О.М.Біловола.

Цього разу прийом здійснювали такі лікарі: гастроентеролог, пульмонолог, невропатолог, ортопед-травматолог. Цього дня за допомогою харківських лікарів звернулося близько 70  наших земляків. Лікарі з провідних медичних закладів області надавали жителям Богодухівщини консультативну допомогу, а також направлення на госпіталізацію в профільні інститути Академії медичних наук України.

Люди на світлині – О. В. Пісоцька (зліва), лікар невропатолог, кандидат медичних наук, провідний науковий співробітник інституту неврології, психіатрії та наркології Національної академії медичних наук України та наш земляк з с. Полкова Микитівка, учасник війниІ. Г. Васильченко (справа).

Іван Григорович говорить, що на прийом до лікаря з Харкова потрапив уперше. Ветеран задоволений увагою і професійною консультацією лікаря:

- Мені вже 88, тож до лікарів доводиться звертатися часто. Уважна лікарка з Харкова мене вислухала, виписала ліки, дала цінні поради. Частіше б такі фахівці до нас приїздили. Сьогодні я побував також і у травматолога з області, теж задоволений, - зокрема, у розмові сказав ветеран. 

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.