Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Козацтво - це сила і дух

Автор: alex від 8-11-2013, 08:00
  • 85

З давніх-давен українське козацтво було провідником національної ідеї, захисником народу від поневолювачів, борцем за свободу рідної землі.

Прагнення до волі та свободи, незламність духу, силу любові до українського краю козаки та їх пращури пронесли через віки до сьогодення. Свідчення тому – відродження та становлення сучасних козацьких організацій, чільне місце серед яких посідає Харківська обласна громадська організація «Слобожанське Козацтво Єднальне».

Відрадно, що і в нашому місті є такі чоловіки, які виявили бажання поповнити лави козацтва. Отож, обласна громадська організація вирішила підтримати богодухівців у їхньому бажанні.

На посвяту, що відбулася минулого тижня у Богодухівіському Свято-Покровському храмі, прибули Верховний отаман ХОГО «Слобожанське Козацтво Єднальне», генерал-полковник козацтва О. О. Гацюк, генерал-майор козацтва І. М. Дробітько.

Від Богодухівського полку «Слобожанське Козацтво Єднальне» були присутні генерал-осаул козачих військ І. С. Омеляненко, начальник штабу, підполковник Є. П. Колеснік.

Отець Стефаній благословив новобранців та освятив їх на добрі справи. Вручення Універсалу і козацьке звання отримали: В. В. Гавриленко, С. М. Сербін, Л. О. Геращенко, П. О. Кобзєв, Д. В. Гавриленко, Р. О. Шульгань.

Сподіваємось, що богодухівські козаки будуть проводити значну виховну роботу з молоддю, будуть прикладом для наслідування, відроджуватимуть традиції козацької доби.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.