Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


«Надвечір’ївці» шанують традиції народів (відео)

Автор: alex від 28-11-2013, 21:37
  • 85

Кожна нація, кожен народ, навіть кожна соціальна група мають свої традиції, звичаї, обряди та свята, становлення яких відбувалося протягом багатьох століть. Приємно, коли люди знають, що таке традиції, цінують їх і поширюють.

Нещодавно учасники клубу «Надвечір’я» провели захід під назвою «Народні традиції України і Росії». Дія відбувалася у районному будинку культури: святково прикрашена кімната, красиво вбрані учасники, пахощі національних страв і неймовірно затишна обстановка…

Отож, «надвечір’ївці», розділившись на дві команди, демонстрували традиції українського і російського народів. Сказати, що хтось був кращим, а хтось гіршим – не можна. Адже у кожної нації є свої «родзинки». І Україна, і Росія – щедрі держави, багата духовно і творчо. І саме це учасники клубу демонстрували протягом заходу. Вони розповідали про національні страви,  співали пісень, танцювали.  Виявили клубівці і свою акторську майстерність – українці намагалися показати, що таке справжнє кохання, а росіяни демонстрували російський ярмарок.

Не сподіваною на заході була поява ще однієї нації – циганів. Глядацька зала просто вибухнула оплесками від захвату акторської гри учасників клубу.

Взагалі, даний захід ще раз підтвердив, що  багатющий скарб звичаїв як українських, так і російських, лише об’єднує  народи. Адже  ми отримали в спадок багато прекрасних традицій і мусимо зберегти їх та, нічого не втративши, передати нашим дітям, щоб не перервався зв'язок поколінь, щоб зберегти генетичну пам'ять нашого народу.

 

 

 

Подпишись на наш канал на YouTube: https://www.youtube.com/user/dedel6407

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.