Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Багдадський Хадж 2013. Військовій частині 55! (70 фото, +відео+слай-шоу)

Автор: alex від 9-06-2013, 08:35
  • 0

На території колишньої військової частини 63148 пройшла зустріч однополчан з нагоди 55-річчя утворення навчального центру. 

Важко описати словами, якою теплою і щирою  була зустріч тих, чия сторінка долі так чи інакше пов’язана з частиною. Колишні солдати, сержанти, прапорщики, офіцери, гості - всі були однією родиною, яка зібралася на ювілей.

Зі щирими словами побажань на богодухівській землі до присутніх звернулися голова Богодухівської райдержадміністрації В.М.Бєлий та міський голова Н.І.Олексенко.

Володимир Миколайович, вітаючи ветеранів військової служби та усіх, хто пов’язаний з військовою частиною, відзначив, що ця ювілейна дата - ще один привід віддати данину поваги людям, які обрали для себе нелегкий шлях військового, хто служив в армії і виконав свій обов’язок перед Батьківщиною.

- Без сумніву, справедлива істина: справжні друзі – перевірені роками, а армійська служба – це істинний доказ не просто чоловічої дружби, а своєрідних родинних зв’язків, які не зітерти ні рокам, ні випробуванням, - зокрема, відзначив Володимир Миколайович.

Він також передав вітання від народного депутата України О.М.Біловола і підкреслив, що Олександр Миколайович активно займається проблемними  питаннями, які безпосередньо стосуються жителів військового містечка. Також очільник району відзначив і те, що зовсім скоро завдяки народному депутату буде укладено угоди райдержадміністрації з клініками та медичними науково-дослідними інститутами м. Харкова, згідно з якими жителі району зможуть отримати безкоштовну консультацію і лікування в обласному центрі.

В.М.Бєлий передав також вітання і найкращі побажання з Мінська, від генерал-майора авіації С.Я.Новікова, визволителя нашого міста від фашистів.

Міський голова Н.І.Олексенко, вітаючи присутніх, передала вітання від депутата обласної ради О.В.Усенка, а також підкреслила, що щорічні зустрічі  однополчан – це справжнє свято для усього міста.

Очільники району і міста нагородили почесними грамотами тих людей, які зробили найбільший внесок у те, щоб такі зустрічі відбувалися.

Серед почесних і шанованих гостей були колишній командир військової частини, генерал-майор, професор, кандидат наук, Заслужений працівник  освіти України, лауреат Державної премії України М.Ф. Пічугін; колишній солдат, а тепер - перший заступник голови Конституційного Суду України, доктор юридичних наук, професор, академік, лауреат Державної премії України Ю.В.Баулін та ін.

Інші 70 фото до статті в оригінальному розмірі

   

 

 

Обговорити на форумі

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.