Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Хай живе «Надія»! (28 фото)

Автор: alex від 12-04-2013, 13:00
  • 0

Коли у Богодухові організовується черговий концерт, то люди знають, що на сцені районного будинку культури на них чекає не простий захід, а справжнє шоу – яскраве, видовищне, з оригінальним сценарієм, оформленням сцени, костюмами артистів. Знають, що буде неповторне колоритне свято, яке ще довго після його закінчення згадуватимуть й обговорюватимуть вдячні глядачі. Тому на оголошений творчий звіт дитячого хореографічного ансамблю «Надія» на здобуття ним почесного звання «дитячий зразковий колектив» до будинку культури богодухівці приходили заздалегідь, щоб вибрати найкращі місця в залі, адже «в артистах» були чиїсь доньки, сини, сестри та брати, онуки, друзі.

На звітний концерт колективу завітали почесні і бажані гості – голова Богодухівської райдержадміністрації В. М. Бєлий, заступник голови райдержадміністрації О. В. Сизоненко, заступник голови районної ради І. П.Самутін, міський голова Н. І. Олексенко, депутат Харківської обласної ради від Партії регіонів О. В. Усенко, завідувач сектора культури  райдержадміністрації А. М. Волошко, члени обласної атестаційної комісії: заступник директора з культурно-освітньої і творчої роботи Харківського обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтв, заступник голови атестаційної комісії Л. М. Мякіннікова, Заслужений діяч мистецтва України, кавалер ордена княгині Ольги, доцент кафедри музично-інструментальної підготовки вчителів Харківської гуманітарно-педагогічної академії, керівник зразкового ансамблю народного танцю «Джерельце» І. М. Кощавець, завідуюча відділенням народної хореографії Харківського училища культури, художній керівник ансамблю народного танцю «Закаблуки», Відмінник освіти України  О. І. Ковалівська, завідуюча відділом культурно-освітньої роботи і організацїї дозвілля обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтв, секретар комісії Е. М. Чайка, провідний методист з хореографії обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтв Д. О. Попов.

При відкритті творчого звіту керманичі району та міста щиро привітали з цією визначною подією колектив і його керівника Надію Педан, відзначаючи великі творчі досягнення за пройдений спільно 8-літній відрізок шляху та особистий внесок кожного танцівника у становлення колективу. Випускниці колективу Поліна Лубкова і Анастасія Рубцова, а також керівник колективу отримали Почесні грамоти районної державної адміністрації та районної ради, хореографічний ансамбль нагороджений Почесною грамотою міської ради, всі юні артисти одержали солодощі від депутата обласної ради. 

Гості зайняли свої місця у залі, а глядацькою увагою заволоділи юні артисти. Танцюристи вже з перших хвилин вразили високим рівнем виконавської майстерності, фантазією. Кожний танок сприймався не як окремий номер, а як хореографічна картинка, творчо «намальована» кваліфікованим керівником-хореографом і бездоганно виконана танцюристами. Ось вийшли на сцену «неваляшки», невгамовні «кухарики» -дебютанти підготовчої групи, закружляла у ритмах нестримного сучасного танцю елегантна пара - Катя Мішина і Вадим Проненко, гордо пропливли хороводом красуні-дівчата. А у складеній, як мозаїка, хореографічній композиції «Русалонька» юні виконавці Віка Касьяненко і Даша Гарбуз органічно поєднали складні елементи художньої та спортивної гімнастики. На «біс» сприйняли глядачі іспанський танець. Їхнє схвальне і вдячне «Браво!» звучало на   адресу  солістки – Тані Корби, адже дівчина у прямому розумінні слова «запалила» публіку своєю енергетикою і майстерністю. Свої чарівні пісні в цей день подарували винуватцям торжества і учасники студії естрадного співу «Каприз» (керівник Оксана Михайлюченко). Варто відзначити і ведучих концерту - учні колегіуму № 2 - Юлія Снісаренко і Вадим Заїка. Вони на високому рівні провели творчий захід.

У ритмі танцю швидко промайнули дві години концерту. Як його оцінили глядачі, а головне члени обласної атестаційної комісії? По закінченні вони аплодували стоячи і ще довго не відпускали зі сцени колектив. Оце, мабуть, і є свідченням щирої прихильності богодухівців до своїх талановитих юних артистів. А висновок членів атестаційної комісії був ствердним і одностайним: дитячий колектив гідний мати високе і почесне звання «зразковий».

Дійсно, колектив живе і працює у стрімкому темпі: репетиції, концерти, фестивалі. Його 140 учасників – велика дитяча родина. Тож сьогодні щирі слова подяки нашим маленьким артистам за дитячі таланти, їхнім батькам, особисто Тетяні Довгій, Наталі Куліш, Валентині Дігтяр, Олександру Снісаренко, Яні Самойленко, Володимиру Ярошенку, Євгенії Шептун, Юлії Пилипенко, Наталії Ляшенко, Ірині та Геннадію Зиряновим за батьківську відданість і готовність по першому зверненню прийти на допомогу. Щирі слова вдячності керівникам району і міста, депутату обласної ради, завідуючим дошкільних навчальних закладів міста, директорам ліцею, колегіуму, гімназії за турботу і увагу до дитячого мистецтва. Дякую справжнім моїм друзям-спонсорам Миколі Голубу, Аллі Бобровій, Світлані Світличній, Валентині Григі, Вікторії Кривошеї, Марині Лященко за фінансову допомогу, без якої не вдалося б сповна здійснити все задумане.

Я пишаюся вихованцями хореографічного ансамблю «Надія», адже їх творчість, висока виконавська майстерність свідчить про розкриття юних талантів та професійне становлення. Наші діти гідно представили свою майстерність на звітному концерті. Сподіваюся, що творчістю дитячого хореографічного колективу тепер ще більше зацікавляться спонсори та сприятимуть збереженню і подальшому розвитку колективу. Повірте, це дійсно справжня окраса і  гордість міста, всього району.

 

Наталя Церковна,

директор РБК

Випускник хореографічного ансамблю В. Проненко вручає квіти від колективу Надії Педан.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.