Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


«Теремок» - переможець конкурсу малих грантів (8 фото)

Автор: alex від 19-03-2013, 10:00
  • 0

Богодухівський дошкільний навчальний заклад №7 «Теремок» став переможцем у конкурсі малих грантів «Добрі справи», що реалізує фонд «Громадські ініціативи» за рахунок коштів, одержаних від ПАТ «Філіп Морріс Україна». І завдяки цьому отримав морозильну камеру, електром’ясорубку, кухонний і столовий посуд для закладу, електроплиту на харчоблок і систему витяжної вентиляції…

Як відомо на Харківщині розпочався конкурс «Добрі справи». Даний конкурс спрямований на підтримку проектів, пов’язаних із наданням допомоги людям з обмеженими можливостями, самотнім людям похилого віку та сиротам. Також велика увага приділяється проектам, що мають на меті покращення місцевої інфраструктури та підвищення якості життя мешканців місцевої громади, особливо в соціальній сфері.

Забігаючи наперед, хочеться зауважити, що Богодухівська міська рада постійно працює над пошуком нетрадиційних шляхів залучення коштів для вирішення нагальних питань життєдіяльності громади. Один із них – це участь у конкурсах міні-проектів розвитку територіальних громад. Наприклад, у 2009 році завдяки участі міської ради в конкурсі «Влада та громада: разом задля добробуту», оголошеного благодійною організацією Фонд Східна Європа спільно з компанією «Філіп Морріс Україна», здійснилася мрія багатьох богодухівських дітей – було впорядковано територію парку “Перемога”, реконструйовано центральний вхід до нього та ігровий комплекс «Фортеця», встановлено сучасний дитячий майданчик.

Торік участь громадської організації воїнів-інтернаціоналістів «Єдність» в обласному конкурсі міні-проектів «Разом у майбутнє» дала можливість упорядкувати вулицю Віталія Сахна і встановити новий дитячий майданчик, а ініціативній групі ДНЗ №7 частково замінити вікна і двері у своєму «Теремку».

Отож, дізнавшись, що цього року на Харківщині стартує конкурс малих грантів «Добрі справи», котрі реалізує фонд «Громадські ініціативи» за рахунок коштів, одержаних від ПАТ «Філіп Морріс Україна», ініціативна група дошкільного навчального закладу «Теремок» №7 підготувала черговий проект – «Все для дітей». І знову – перемогла. З-поміж представлених 48 проектів саме  «Теремок» став лідером.

На урочистий захід завітали гості: Богодухівський міський голова Наталія Олексенко її заступник Любов Рогинська, представники: благодійного фонду «Громадські ініціативи – Наталія Азарова, ПАТ «Філіп Морріс Україна» - Майя Сокол.

Окрім щирих вітань та побажань миру, щастя, добра, за активну участь у громадському житті дитсадка Н. І. Олексенко та Л. І. Рогинська вручили подяки завідуючій ДНЗ №7  Н. Назаренко, мамі вихованки дитсадка Т. Тризні, а також Н. Азаровій і М. Сокол.

Малеча ж, у свою чергу, подякувала гостям прекрасним концертом. Чудові танцювальні і співочі номери вихованців дитсадка заполонили серця глядачів. А піднесеного настрою святу додало перерізання символічної стрічки, якою були перев’язані подарунки: морозильна камера, кухонний і столовий посуд для закладу. До того ж, як зазначила завідуюча дитсадком Н. Назаренко, за нову електроплиту на харчоблок і систему витяжної вентиляції вже проплачено, днями це обладнання прибуде до садочка. «Я і досі не можу повірити, що наш дитсадок став переможцем у цьому конкурсі. Мрії дійсно збуваються! Головне  - вірити і діяти. Безмежно вдячна усім, хто допомагав у розробці проекту. Спасибі і представникам благодійного фонду, адже допомога тим, хто цього насправді потребує – це дійсно дуже важлива справа… Давайте разом змінювати світ на краще…», - схвильовано і з радістю говорила Наталія Василівна.

ФАКТ. Благодійний фонд «Громадські ініціативи» працює на території Харкова та Харківської області з 1999 року. Основні напрямки діяльності: підтримка та розвиток громадських ініціатив через проведення конкурсу малих грантів «Добрі справи», організація навчальної діяльності та заходів, спрямованих на розвиток соціального партнерства. За 8 років проведення конкурсу «Добрі справи» було підтримано понад 100 проектів. Конкурс «Добрі справи» проводиться за фінансової підтримки компанії «Філіп Морріс Україна» в рамках проекту «Добрі справи»

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.