Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Робота, яку не помічають

Автор: alex від 15-03-2013, 08:00
  • 0

Наше суспільство неоднозначно ставиться до працівників комунальних служб, але, однозначно, багато хто не розуміє ні їхньої ролі, ні характеру їхньої праці.

Житлово-комунальне господарство передбачає забезпечення безперебійної роботи з водопостачання, каналізації, теплопостачання, електрозабезпечення, проведення поточних та капітальних ремонтів доріг та тротуарів, благоустрою території міста, збирання та вивезення сміття, прибирання місць відпочинку, озеленення, утримання місць поховань тощо.

Зовсім непомітно до наших осель потрапляє тепло і вода, газ і світло, радують чистотою вулиці міста, квітнуть квіти на клумбах, поблискує на сонці чистий пісок на пляжі, запрошує зануритися в ополонку Йорданська вода… Не помічаємо цієї праці, а іноді й не цінуємо.

Уявіть, що у себе в будинку чи квартирі ви тільки-но прибрали, помили підлогу, а хтось із ваших рідних пройшовся по ній у брудному взутті, викинув сміття з кишень посеред кімнати чи став лузати насіння, спльовуючи шкаралупи на підлогу. Дико, правда? Але ж саме так ми і поводимося, не поважаючи працю інших, лише вимагаючи чистоту та порядок!

Насправді ж, комфорт та благополуччя людей, їх настрій дуже часто залежать від відповідального ставлення працівників комунальної галузі до власної справи. Професіоналізм, відповідальне ставлення до роботи працівників комунальної сфери – запорука хорошого настрою людей, гарантія соціальної стабільності та спокою.

Велика вдячність і низький доземний уклін за це усім вам, шановні працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення!

Хочу побажати вам, колеги та ветерани праці, невтомного пошуку нового для покращення комунального обслуговування населення, професійної майстерності, наснаги та невичерпної життєвої енергії для успішного виконання своїх обов’язків, доброго здоров’я, благополуччя, родинного щастя, миру й злагоди, професійних успіхів і нових трудових здобутків на благо розквіту нашого міста!

Н.Ярошенко,

Нначальник КП «Богодухівжитло»

Колектив працівників підприємства «Богодухівжитло».

Працівники підприємства - І.Г. Усатий та В.Ф. Босенко - здійснюють заготовку для облаштування колодязів.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.