Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Медики підбили підсумки роботи

Автор: alex від 7-03-2013, 11:30
  • 0

Нещодавно в районній поліклініці відбулася медична рада, на якій розглядалися підсумки діяльності галузі охорони здоров’я району за 2012 рік та було намічено плани на майбутнє. У зібранні взяли участь заступник голови Богодухівської райдержадміністрації О.В.Сизоненко, головний лікар КУОЗ Богодухівська районна лікарня М.І.Грищенко, заступник головного лікаря КЗОЗ Обласна клінічна лікарня - центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф І.М.Лодяна, заступник головного лікаря Я.А.Грищенко, медичні працівники району.

Про підсумки роботи галузі охорони здоров’я за 2013 рік, діяльність лікувально-профілактичних установ, основні проблемні питання, їх причини та шляхи вирішення, медичні програми, фінансові та господарські аспекти діяльності йшлося у доповіді М.І.Грищенка. Зокрема, аналізуючи роботу медиків, він зазначив, що є низка власне медичних проблем: у районі зафіксовано ріст онкологічних та серцево-судинних захворювань. Зачасти жителі району пізно звертаються за медичною допомогою до лікарів, а тому вкрай важливо цьому запобігти, проводити профілактичну роботу. Пріоритетною залишається й робота над зниженням рівня інвалідності та смертності малюків і людей дорослого віку від серцево-судинних, судинно-мозкових, інфекційних хвороб і туберкульозу.  Микола Іванович також говорив про демографічні показники, матеріально-технічну базу медичних закладів району, ліжкову мережу, стан захворюваності населення, медико-соціальну допомогу жителям Богодухівщини, кадрове забезпечення, амбулаторно-поліклінічну допомогу.

Зі звітами по окремих питаннях виступили й інші медичні працівники. Підбиваючи підсумки зібрання, було ще раз наголошено щодо необхідності продовжити забезпечення в районі виконання державних і галузевих медичних програм із пріоритетних напрямів охорони здоров’я. За результатами медичної ради було прийнято  низку  рішень

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.