Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Жіноче царство

Автор: alex від 7-03-2013, 08:00
  • 0

Родину Стеценків з нашого міста можна назвати справжнім Жіночим царством. Адже діти – це завжди найбільше багатство родини, а коли їх п’ятеро, та ще й усі доньки, то як інакше сказати?

- Я пишаюся, що у нас п’ятеро доньок, - говорить мама дівчаток  Алла Миколаївна. - Це мої помічниці, порадниці.

З дитинства Алла мріяла стати багатодітною мамою. Ще й розмовляти добре не уміла, а вже всій великій сім’ї оголосила, що «як вилосту, у мене  буде п’ятело дітей». І її мрія збулася!

Тато Віктор Олексійович зізнається, що кожного разу мріяв, що нарешті народиться син… Але тепер щиро радіє, що у них такі красиві, добрі, турботливі донечки.

Самі дівчата впевнені, що у жіночій дружбі, підтримці, піклуванні одне про одного - щастя їхньої родини.

Найстаршій доньці Аліні -23 роки, вона трудиться у Харківському військовому шпиталі; 22-річна Інна працює у лабораторії районної лікарні. Марині – двадцять, вона – студентка Сумського ДПУ ім. А.С.Макаренка. Сімнадцятирічна Карина навчається в 11 класі колегіуму №2. А наймолодшій красуні Лєрочці п’ять рочків, вона найбільша радість усієї родини.

Бабуся дівчаток, Лідія Яківна, не може нарадуватися, що у неї такі донька, онучки, які, в свою чергу, безмежно люблять її, хранительку родинного вогнища.

Тож з жіночим святом вас, королеви і принцеси Жіночого царства Стеценків! Щастя й вдачі вам, міцного здоров’я, здійснення всіх мрій та бажань. Хай у ваших оселях завжди панують мир, злагода і добробут.

Ось вони, королева і принцеси Жіночого царства: Алла Миколаївна (у центрі) з доньками

(зліва направо) Мариною, Аліною, Лєрочкою, Кариною, Інною.

 

Тетяна Чернишова

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.