Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Не всі повернулись з чужої війни… (5 фото)

Автор: alex від 15-02-2013, 17:00
  • 85

На Богодухівщині вже склалася давня традиція: щороку афганці відвідують могили своїх товаришів. Згадують своїх друзів, вклоняються їхній пам’яті, поминають.

Ось і цьогоріч, у 24-ту річницю виведення радянських військ з Афганістану, воїни–інтернаціоналісти побували на могилі Віталія Сахна у Богодухові, відвідали могилу Василя Зміївського у Вінницьких Іванах. Як завжди, у цьому селі пройшло все урочисто і піднесено (фото 1): учні разом з педагогами підготували своєрідну годину пам’яті, перед присутніми виступили сільський голова О.М.Соловей, голова місцевої ветеранської організації О.М.Голубничий, афганці. І ще шестеро вінницькоіванівських хлопців пройшли цю війну, В.І.Діхтяр, М.І.Бабенко, Ю.П.Змієвський, В.П.СіталоО.В.Гук, М.М.Трипілець. Побували афганці і на могилі М.М.Трипільця, поспілкувалися з рідними покійного, згадали хорошу людину.

У селі Воскресенівка похований Павло Шевченко, тож не заростає стежка до його могили. Улянівський сільський голова О.В.Батожський, воїни-афганці, рідні і близькі загиблого вклонилися світлій пам’яті героя (фото 2) .

Цинкова труна, свіжа могила, фотографія у чорній рамці… Вічний біль… Вічна скорбота… Хіба можна висловити словами материнське горе? Марія Іванівна Трохимчук, мати загиблого  на війні Володимира Трохимчука, живе своїми дітьми і онуками, але пам’ять про загиблого сина завжди болітиме в її душі і серцях найрідніших людей, друзів. У Матвіївці, де похований Володимир (фото 3,4,5) , виступили з віршами учні школи. «Наша пам’ять до цього часу, свято зберігаючи подвиг батьків і дідів у Великій Вітчизняній війні, назавжди ввібрала в себе і новий біль афганських втрат», - зокрема, звучало з уст дітей. Дмитрівський сільський голова В.В.Волчков, афганці говорили про подвиг таких хлопців, як Володимир. Світла пам’ять загиблим, шана живим. Так, не заростає стежка до могил афганців, спогади про них живуть у пам’яті людей, у солдатських піснях

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.