Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Ті, хто дарують свято

Автор: alex від 1-02-2013, 09:00
  • 0

З 15 грудня по 30 грудня 2012 року тривала цільова акція «Подаруй дитині свято», яку проводила Богодухівська районна організація Товариства Червоного Хреста України. У ході акції було зібрано кошти у сумі 2 тис. 414 грн.

За ці кошти було придбано подарунки дітям-інвалідам. Усього працівники Богодухівської районної організації ТЧХУ привітали 65 дітей.

Ось що розповіла голова організації Ірина Анатоліївна Чайка (на фото):

- Наша районна організація щиро дякує усім, хто долучився до цільової акції і вніс свій благодійний внесок. Особлива подяка приватним підприємцям А. Омельченку та Ю. Ковбуз.

Також хотілося б звернутися до всіх жителів міста і району з проханням якомога лаконічніше ставитися до працівників районної організації Товариства Червоного Хреста України. Коли ми звертаємося до вас за допомогою взяти участь у благодійних акціях, пам’ятайте – зібрані кошти йдуть виключно на допомогу хворим дітям.

До того ж хочу наголосити, що Богодухівська районна організація Товариства Червоного Хреста України – це єдина благодійна організація на Богодухівщині. Тому, шановні жителі, коли до вас звертаються невідомі люди за допомогою, вимагайте, аби ці особи пред’являли відповідне посвідчення. 

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.