Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Ювілей служби фінансистів

Автор: alex від 29-01-2013, 08:00
  • 0

Нещодавно виповнилася 20-та річниця від дня створення Державної контрольно-ревізійної служби в Україні, яка у квітні 2011 року була реорганізована у Державну фінансову інспекцію. З цієї нагоди відбулися урочистості у Палаці студентів Національного університету «Юридична академія ім. Я.Мудрого». Привітати працівників фінінспекції регіону прийшли голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, міський голова Геннадій Кернес, перший заступник голови облдержадміністрації Валентин Дулуб.

На урочистостях були представники служби, ветерани з усієї Харківщини, голови районних держадміністрацій і районних рад.

Досить чисельну богодухівську делегацію очолювала начальник Богодухівської міжрайонної державної фінансової інспекції в Харківській області Т.В.Бєлая (четверта зліва).

Звертаючись до працівників територіального представництва Держфінінспекції Харківщини, Сергій Чернов передав вітання від депутатського корпусу обласної ради: «Слова найщирішої вдячності хочу адресувати саме ветеранам служби, які стояли біля її витоків, ділились своїм досвідом та виховали цілу плеяду фахівців, які сумлінно працюють на теренах нашої області».

«В органах фінансової інспекції не буває випадкових людей, там можуть працювати лише професіонали. Погодьтеся, після фінінспекції можна наважитись на будь-яку роботу, і вона завжди буде затребуваною, - сказав голова обласної ради. – Зважаючи на те, що сьогодення дуже швидко змінюється, а з ним законодавча та нормативно-правова бази, ми разом з вами маємо пройти цей етап достойно, приносячи користь громаді, окремо взятому підприємству чи конкретному громадянину».

Кращим з кращих було вручено грамоти і подяки. Подяку Харківської облдержадміністрації і Харківської обласної ради отримала і наша землячка - головний державний фінансовий інспектор Богодухівської міжрайонної державної фінансової інспекції в Харківській області Н.М.Местропян (четверта справа).

Закінчилися урочистості прекрасним концертом, який підготували сьогоднішні і колишні студенти академії.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.