Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


У новий рік - з новим оперблоком (4 фото)

Автор: alex від 12-01-2013, 09:00
  • 0

У Богодухівській центральній районній лікарні сталася значуща подія:  урочисто відкрили реконструйований операційний блок. У відкритті взяли участь: заступник голови Харківської обласної державної адміністрації І. М. Шурма, начальник Головного управління охорони здоров’я ХОДА О. В. Галацан, голова Богодухівської районної державної адміністрації В. М. Бєлий, заступник голови районної державної адміністрації О.В. Сизоненко, голова Богодухівської районної ради Д. К. Тризна, Богодухівський міський голова Н. І. Олексенко, головний лікар КУОЗ Богодухівська центральна районна лікарня М. І. Грищенко, медпрацівники.

Під час огляду операційної І. М. Шурма зазначив: «Це один з найкращих операційних блоків. Умови в ньому відповідають всім санітарним вимогам. Повністю замінена система подачі кисню, обладнана система кондиціонування, забезпечена необхідна наркозна та дихальна апаратура, закуплені нові операційні столи, інструменти, меблі. Створені всі умови, щоб лікарі, які працюють в міжрайонному центрі, могли реалізувати свій потенціал…»

Більше того, додав він, «створена матеріально-технічна база дозволяє залучати для проведення операцій фахівців з обласних установ та інститутів  Академії медичних наук».

Слід зазначити, що на реконструкцію операційного блоку з обласного бюджету було виділено 1мільйон 170 тис.грн. Ще 130 тис.грн. як співфінансування додатково виділено із місцевого бюджету. Загальна площа реконструйованих приміщень операційного блоку складає 349,2 кв.м. В ході реконструкції проведені великі обсяги робіт у трьох операційних залах: створено нову систему вентиляції та кондиціювання повітря; проведена заміна систем подачі кисню та електропостачання та встановлені нові прилади освітлення всіх приміщень операційного блоку; проведена заміна санітарно-технічної системи та обладнання, використані сучасні оздоблювальні матеріали, що відповідають нормам дезінфекційної безпеки, замінені 6 вікон та 23 дверей.

Також за рахунок обласного бюджету поставлено сучасне медичне обладнання для оснащення операційного блоку на загальну суму 547,8 тис.грн. (столи операційні, лампи безтіньові, діатермокоагулятори, відсмоктувачі хірургічні).

Окрім цього, за рахунок залучених коштів для операційного блоку закуплені медичні меблі на загальну суму 17,0 тис.грн. За кошти районного бюджету придбано медичне обладнання на суму 75,9 тис.грн., у тому числі стерилізаційне обладнання (аквадистилятор, повітряний стерилізатор) та медичні меблі.

Зазначені якісні зміни у матеріально-технічній базі дозволять суттєво підвищити діагностичні та лікувальні можливості центральної районної лікарні, покращити доступність медичної допомоги, підняти на новий рівень надання медичної допомоги мешканцям району.

Після урочистого відкриття операційного блоку заступник голови Харківської обласної державної адміністрації І. М. Шурма провів зустріч з медичними працівниками Богодухівської ЦРЛ. Також віцегубернатор вручив сертифікати на медичне обладнання, передане Богодухівській ЦРЛ.

У свою чергу, голова райдержадміністрації В. М. Бєлий від імені всіх медичних працівників та всіх жителів району подякував Ігорю Михайловичу за таку суттєву допомогу, яку надає Харківська обласна державна адміністрація. Також Володимир Миколайович зазначив, що  у Богодухівському районі, окрім лікарні,  в подальшому продовжуватимуться  роботи з ремонту сільських амбулаторій та ФАПів.

Урочиста мить. Зліва направо: Н.І. Олексенко, В. М. Бєлий, І. М. Шурма, М. І. Грищенко, Д. К. Тризна

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.