Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Чорнобиль – біль наш довічний (4 фото)

Автор: alex від 18-12-2012, 08:00
  • 0

Нещодавно у читальній залі Богодухівської центральної бібліотеки відбувся захід з вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

На зустрічі були присутні заступник голови райдержадміністрації О. В. Сизоненко, заступник міського голови І. В. Коваленко, ліквідатори, учні 10 класу колегіуму №2.

«Вшановуючи учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, ми схиляємо голову перед пам’яттю загиблих героїв та віддаємо дань пошани всім ліквідаторам аварії, які, рятуючи, перш за все, українців, а також народи інших країн від ядерної небезпеки, жертвували найдорожчим – своїм здоров’ям і життям. Хай залишиться в минулому і ніколи не повториться жах Чорнобильської катастрофи. А пам’ять про ті події навчить нас цінувати мир, спокій і процвітання…» – зокрема, лунало у виступах О. В. Сизоненко та І. В. Коваленка.

Голова Богодухівської районної громадської організації “Ветерани війни - інваліди Чорнобиля” П. В. Солошенко, який знає про Чорнобиль з власного досвіду, адже також був учасником ліквідації наслідків катастрофи, висловив щиру вдячність ліквідаторам за їхній героїчний подвиг, побажав міцного здоров’я і довгого життя…

За мужність і самовідданість, проявлені під час ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, Почесні грамоти від райдержадміністрації та райради отримали: В. О. Бездітко, Л. І. Гладких, Є. С. Кучков, С. І. Оксенич, П. Б. Петренко, М. М. Саранча; від міської ради: М. Ю. Вербицький, Ю. П. Волков, Л. П. Вохмінцев, О. І. Підріза, В. О. Третяков.

Для учасників заходу екскурс у минуле провела ведуча - художній керівник РБК Л. І. Нечитайло, а керівник гуртка вокального співу О. М. Михайлюченко заспівала молитву за Україну. Також працівники центральної бібліотеки підготували виставку «Чорнобильський вітер по душах мете…»

По закінченні всі учасники зустрічі поклали квіти до пам’ятного знака “Чорнобильський дзвін”

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.