Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Якщо підійти з любов’ю…(6 фото)

Автор: alex від 11-12-2012, 12:00
  • 0

Уже стає традицією започаткований міською радою за ініціативи заступника міського голови Л.І.Рогинської конкурс серед дошкільних навчальних закладів “Краща територія дошкільного навчального закладу міста”. Його проведення  сприяло приведенню територій дошкільних навчальних закладів у належний технічний і санітарний стан з виконанням благоустрою. Головними вимогами цього конкурсу є:  загальний санітарний стан території; оформлення фасадів будівель та огорожі; благоустрій (наявність зелених насаджень з урахуванням вимог ландшафтної архітектури, впровадження кращих декоративних порід дерев і чагарників, витких рослин, газонів, квіткового оформлення, сучасних світильників, квіткових ваз тощо); стан групових майданчиків, їх обладнання;  наявність фізкультурного майданчика, стан його обладнання; естетичний рівень оформлення території. І хоча конкурс цей вже пройшов і компетентна комісія підбила його підсумки та визначила переможців, ми вирішили відвідати дитячі садочки-переможці і подивитися, який вони мають вигляд сьогодні.

Усі дошкільні заклади старанно готувалися до конкурсу, в оформленні подвір’я кожного є своя родзинка. Але найголовніше в тому, що все це виконано з підручних матеріалів: використаних автомобільних шин, пластикових пляшок та ін. Творча уява працівників дошкільних закладів допомогла їм створити чудові прикраси для дитячих майданчиків. Усі садки проявили творчість в оформленні своїх подвір’їв. Та все ж переможцями конкурсу «Краща територія дошкільного навчального закладу міста» визнано: дошкільний навчальний заклад № 3 «Веселка» (зав. Г.Б. Просяник) – І місце, цінний подарунок – холодильник;  II місце - дошкільний навчальний заклад № 9 «Берізка» (зав. О.М.Лященко і дошкільний навчальний заклад №8 «Казка» зав. Т.В.Мовчан).

Завідуюча ДНЗ №3 Г.Б.Просяник говорить: «У «Веселці» свої творчі фантазії втілювали в життя вихователі В.М.Мринська, О.М.Біленко та помічник вихователя Л.М.Ткаченко: і зелені жабки з пластикових пляшок, і білі лебеді з шин, і веселий «Смішарик» з жирафом з цих же матеріалів стали окрасою ігрового майданчика. А дві гойдалки, які подарував дітям  С.Г.Торяник, батько одного з вихованців садочка, не знають перепочинку, бо всім вихованцям хочеться погойдатися. Казкові герої зустрічають дітей одразу, як вони заходять до подвір’я дитячого садочку, бо цього року на новому паркані, за ініціативою батьків, було намальовано і Кота Баюна, і Козу-Дерезу та ін. А ще хочу відзначити, що без батьків, їх допомоги, ми не змогли б так підготуватися до цього конкурсу. Не можу не відзначити і виховательку М.С.Кедрук, яка вклала всю душу в оформлення приміщення своєї групи».

А в «Берізці» ідейним натхненником всіх робіт є завідуюча О.М.Лященко. Реалізували ж всі задумки Л.О.Тимофєєва, вихователь, О.Ю.Луньова, музичний керівник, М.Г.Лісничий, сторож. Тематичні малюнки, «Маша і ведмідь» з відомого мультика, фігурка і стіл зі стільцями з берези, будиночок з гніздом лелек, ставочок з лілеями і жабками на місці колишнього складу вугілля – все це зроблене руками працівників садочка. Допомагають їм і батьки, без них би дошкільники самі не впорались. Цього літа дідусь одного з вихованців М.Ф.Колеснік допоміг в оформленні подвір’я. І хоча, зважаючи на пору року, в «Берізці» лелеки та Змій-Горинич відлетіли до теплих країв, а жабки поховалися, все одно, подвір’я не втратило своєї казковості.

- Взагалі, - говорить Олена Миколаївна, - всі дружно і творчо попрацювали над оформленням подвір’я дошкільного закладу, що дало нам змогу стати призерами конкурсу. Я вдячна нашому згуртованому колективу, батькам за втілення в життя всіх творчих задумів, за повну віддачу роботі, за любов до наших вихованців.

Активно і з творчо попрацював над оформленням подвір’я і колектив дошкільного закладу №8 «Казка». Та, на жаль, їхні квіткові композиції вже втратили свою привабливість, і ми не змогли їх сфотографувати. Та висока оцінка – ІІ місце конкурсу, говорить сама за себе. Тож успіхів вам, дошкільники, у вашій нелегкій справі виховання майбутнього покоління і нових перемог.

ДНЗ №9: Нам весело з Машею і ведмедем

ДНЗ № 9: А ця фігурка на вході всіх зустрічає своєю посмішкою

ДНЗ № 9: Колись тут був вугільний склад, а тепер – лебедине озеро

ДНЗ №3:  «Царівни-жаби» весело посміхаються дітям

ДНЗ № 3: Пара лебедів - окраса подвір’я

ДНЗ № 3: А цей «Смішарик» не дає сумувати нікому.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.