Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Незвичайний концерт

Автор: alex від 11-12-2012, 11:00
  • 0

Усім відомо, що ні дитячий садочок, ні школа не можуть виконати тієї виховної функції, яка належить сім’ї. Тому педагогічний колектив дитячого садочка №5 ставить собі за завдання – допомогти батькам усвідомити їх відповідальність за виховання дітей і допомогти їм виконати важливу функцію первинних, природних вихователів.

Нас, батьків, постійно запрошують не лише бути присутніми на різноманітних заходах, а й бути активними їх учасниками. Ми не лише беремо участь в обговоренні питань, які стосуються життя дошкільного закладу, а й виконуємо ремонтні роботи, сприяємо поповненню матеріально-технічної бази, облаштуванню розвивального середовища, є активними учасниками організації і проведення свят та розваг. Ми у нашій «Ялинці» завжди знаходимо пораду, підтримку. Батьківські збори проходять у незвичайних формах: ігри, дискусії, тренінги. Вихователі залучають нас до участі в заняттях, іграх, розвагах, ми часто відвідуємо заняття в різних групах. Так і нещодавно було організовано День відкритих дверей, кульмінацією якого став незвичний концерт, в якому брали участь не лише діти, а й батьки. Дуже приємно було бачити щасливі очі батьків, коли виступали діти. А ще приємніше було бачити здивовані очі дітей, коли виступали  батьки вихованців Н.І.Кальченко та І.М.Мороз.

Ми вдячні колективу ДНЗ №5 «Ялинка» на чолі з завідуючою Л.Г.Нечай за їх невтомну працю, за педагогічний фах, за творчий підхід до співпраці з нами, батьками.

                               Від імені батьків - О.Осадченко,

                                           голова батьківської рад

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.