Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Богодухівські зв’язківці святкували…

Автор: alex від 20-11-2012, 16:51
  • 0

Нещодавно в Україні відзначається День працівників радіо, телебачення і зв’язку. З нагоди цього свята в районному будинку культури відбувся святковий концерт на честь працівників електрозв’язку Богодухівщини.

З вітальним словом до всіх присутніх звернулися начальник цеху телекомунікаційних послуг №1 Харківської філії ПрАТ «Укртелеком» С. Б. Шкарлат (фото 1), заступник начальника з маркетингу В. М. Мінько,  голова проспілкового комітету Н. Ф. Кислань, голова ветеранської організації зв’язківців В. Г. Гончаренко. Побажали і ветеранам, і нинішнім зв’язківцям добра, благополуччя, міцного здоров’я, висловили вдячність за сумлінну працю і професіоналізм. Хвилиною мовчання пом’янули тих працівників зв’язку, кого вже немає поряд.

Також під час святкового концерту привітали 2012-го споживача послуги доступу до мережі Інтернет. Ним став мешканець міста Богодухова М.Є. Рудінський. Як зазначив Максим Євгенійович, ще на початку вересня він звернувся  в «Укртелеком», аби підключитися до мережі Інтернет. І коли йому повідомили, що він став ювілейним, 2012-им, клієнтом, звісно, така новина для нього була несподіваною і водночас приємною. У дарунок споживачу було вручено приз.

Того дня богодухівських зв’язківців зачаровували своїм співом талановиті аматори районного будинку культури О. Михайлюченко, І. Мороз, В. Ковалівський, Л. Криворучко. Тож свято зустрічали із піснею в душі.

В. М. Мінько та А.О. Шпакова (фахівець з продажу послуг) вручають подарунок  М. Є. Рудінському

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.