Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Ех, дороги…

Автор: alex від 20-11-2012, 15:00
  • 0

Пригадуєте, у пісні: «Эх, дороги, пыль да туман…». Минають роки, а для характеристики наших доріг без оцього «ех» ну ніяк не обійтися. Про те, які заходи вживає міська рада для поліпшення стану доріг у Богодухові, розповідає заступник міського голови І.В.Коваленко:

- На території міської ради 93 вулиці, 9 площ та 60 провулків, і практично на всіх дорожнє покриття потребує певного ремонту. Стан доріг – це одна з найактуальніших проблем у роботі міської ради. Значна кількість вулиць та провулків взагалі не мають твердого покриття. Особливості рельєфу Богодухова, весняні паводки або часті зливи, як цьогоріч, сприяють значному руйнуванню доріг.

Ми намагаємося власними силами відновлювати проїжджу частину. Для цього регулярно, особливо у весняний період, проводимо грейдерування вулиць, які не мають твердого покриття, за потреби засипаємо вибоїни битою цеглою і щебенем. Тільки впродовж вересня – жовтня на 19 вулиць міста було завезено понад 200 кубометрів цегляного бою та 284 кубометри щебеню, найбільше – на провулки Варанкіна, Залиманівський, вулиці Лозівську, Івченка, Суворова, Гоголя, у Семенів Яр. І все ж повністю ліквідувати вибоїни, що утворилися після тривалих дощів, не вдалося. В міру вирішення фінансових та матеріальних проблем будуть підсипатися вулиці Ломоносова, 8 Березня,1 Травня, пров.Тельмана та інші.

До недавнього часу збір із власників транспортних засобів міська рада могла спрямовувати на ремонт доріг, але із скасуванням цього збору бюджет не має коштів на проведення такої роботи. І все ж завдяки зверненням міської ради і райдержадміністрації до вищих інстанцій вдалося вирішити питання виділення субвенції з державного бюджету та інших джерел фінансування на ремонт доріг з твердим покриттям. За ці кошти було проведено ремонт: капітальний – вул.  Урицького (305 тис.грн.), поточний – вулиць Чапаєва (98 тис.грн.), Охтирської (185 тис.грн.), Загорулька (90 тис.грн.), Артема (90 тис.грн.), прокладено тротуар на пл.Кірова (із залученням коштів підприємців). За рахунок міського бюджету виконано ямковий ремонт доріг по пров.Кірова та вул.Кооперативній. На цей час іде асфальтування пров.Артема. За сприятливих погодних умов до кінця року буде продовжуватися капітальний ремонт вул.Артема.

На жаль, виділеного фінансування не завжди достатньо, щоб виконати ремонт у повному обсязі. Наведу лише один приклад. Щоб належним чином, капітально відремонтувати всю вул.Охтирську, необхідно близько 2 млн.грн. За одержану субвенцію у сумі 185 тис.грн. було проведено ремонт тільки на найбільш зруйнованих і пошкоджених ділянках.

І все ж у 2012 році нам вдалося, хоча б частково, поліпшити стан доріг на території міської ради. Ця робота потребує значних фінансів і розрахована не на один рік. Тож працюватимемо над цим і надалі.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.