Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Пам’ять війни – це пам’ять серця

Автор: alex від 2-11-2012, 08:00
  • 0

Так, дійсно, пам’ять війни – це пам’ять серця. Її несуть крізь роки нові і нові покоління. І наш головний обов’язок – зробити все можливе для того, щоб ветерани, представники старшого покоління відчували турботливе і шанобливе ставлення до себе.

З нагоди відзначення 68-ої річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників відбулося урочисте покладання квітів до меморіалу Слави за участі керівників району та міста, ветеранів, трудових колективів, представників громадськості, навчальних закладів…

Відзначення 68-ої річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників розпочалося урочисто-траурним мітингом біля меморіалу Слави.

Відкрила мітинг Богодухівський міський голова Н.І. Олексенко. Наталія Іванівна привітала всіх присутніх зі святом, висловила щиру вдячність ветеранам за їх героїчний подвиг. «Ніколи за всю багатовікову історію України не було більш трагічного випробування, ніж війна, яку розпочала фашистська Німеччина. Ця війна змінила долю мільйонів людей, назавжди залишивши жорстокий слід у нашій історичній пам’яті… 68 років тому український народ вистояв і переміг, здолав усі труднощі війни, здобув і виборов право на своє існування... Минуло багато часу, і з кожним роком стає все менше учасників тих трагічних подій. Ми у вічному боргу перед ними за можливість жити на власній землі під мирним небом. Доземний уклін усім, хто здобував перемогу в жорстоких боях на фронтах, в партизанських загонах та підпіллі, пережив важкі роки окупації та пекло концтаборів, хто піднімав з руїн та відроджував рідну країну”, – зокрема, відзначила у своєму виступі міський голова. Також Н.І. Олексенко зачитала вітальні телеграми від голови Харківської  облдержадміністрації М. М. Добкіна, голови Харківської облради С.І. Чернова.

З вітальним словом до ветеранів Великої Вітчизняної війни, учасників бойових дій, жителів Богодухівщини звернулися керівники району – голова Богодухівської райдержадміністрації В.М. Бєлий та голова Богодухівської райради Д.К. Тризна.  «У цей день ми повертаємось пам’яттю до тих важких подій, які наближували Велику Перемогу. Вклоняємось і віддаємо данину синівської поваги та вдячності живим і полеглим у боях ветеранам Великої Вітчизняної війни за їх мужність і воїнську доблесть. Складаємо шану підпільникам і партизанам за незламну стійкість і героїчний опір окупантам. Доземний уклін скорботним і несхитним солдатським матерям і вдовам… Щиро дякуємо всім тим, хто відбудовував народне господарство у повоєнні роки. Нехай нашими неперехідними духовними цінностями, найвищими чеснотами стануть священна пам’ять і глибока повага до тих, хто сьогодні є прикладом любові до Батьківщини, зразком витримки, мудрості і терпіння, щирої віри у непорушну єдність поколінь, у щасливе майбутнє нашої держави», - зокрема, лунало у їхніх виступах.

Привітав шановних ветеранів з 68-ою річницею визволення і учасник Великої Вітчизняної війни Є. П. Колєснік, а від імені молодого покоління слова вдячності визволителям висловив учень колегіуму №2 Владислав Овчаренко.

По закінченні урочисто-траурного мітингу присутні хвилиною мовчання ушанували пам’ять полеглих у боротьбі з фашизмом та поклали квіти до меморіалу Слави

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.