Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Не службою єдиною…

Автор: alex від 26-10-2012, 11:00
  • 0

Своє професійне свято відзначають працівники державної служби охорони при МВС України.

Цьогоріч воно особливе – ювілейне. Ця дата символічна і для тих, кому довелось працювати в службі ще за радянських часів – адже вони не лише свідки розвитку позавідомчої охорони, а й, можна сказати, безпосередньо писали її історію. Свій відлік служба веде з жовтня 1952 року, коли Рада Міністрів СРСР прийняла відповідну Постанову. На Богодухівщині ж вона почала діяти пізніше, майже через 20 років. Чи було щось особливого в її історії?

Надзвичайного, певно що, ні, - починає розповідь майор міліції у відставці Василь Володимирович Гармаш, згадуючи уже далекі 70-і роки. – Були звичайні трудові будні. Колись службою охоронявся чи не весь район. Стільки усіляких випадків траплялося – не перелічити… Та деякі  пам’ятаються і досі. Одним із перших об’єктів, де почали працювати наші хлопці, був цукровий завод. Якось привезли сирець з Куби. Виявилися і охочі привласнити трохи такого незвичного товару. Та наші працівники теж, як-то кажуть, були не перший рік на службі. Тож крадіїв одразу  піймали «на гарячому»…

Василь Володимирович у позавідомчій охороні працював 25 років. У 1992-1995 рр. він був начальником служби. Спочатку були роки армії, повернення додому і робота на РЕМзаводі, а потім рекомендація колективу і служба в позавідомчій охороні.

А от Олексій Іванович Біліченко, старшина міліції у відставці, став винятком у структурі служби на Богодухівщині. Це сьогодні він ветеран. А коли виникло бажання працювати в охороні – майже не було надії на те, що це вдасться.

- Вік був не той, - говорить Олексій Іванович. – Запізно надумав – мені було вже за тридцять, - посміхається чоловік. – Та , мабуть, доля така. Дякуючи їй, понад два десятки літ свого життя я віддав службі охорони.

Привела доля в позавідомчу охорону і Григорія Івановича Суботу. Після трьох років служби в армії, роботи на цілині були двадцять років в органах внутрішніх справ. Розпочинав працювати водієм, а дослужив до командира взводу. Зараз Григорій Іванович – капітан у відставці.

 У кожного з ветеранів свій шлях у службі охорони, свої спогади. Втім, усі вони сходяться в одній думці – не службою єдиною має бути наповнене життя. Родина, друзі, спілкування – ось те, що робить людину щасливою. Хоча і службі треба віддавати себе, якщо вже обрав цей шлях,– впевнені чоловіки.

Тож спасибі Василю Володимировичу, Олексію Івановичу та Григорію Івановичу за багаторічну плідну працю в службі охорони, вагомий внесок у вихованні молодих працівників та щиро вітаємо співробітників і ветеранів Державної служби охорони з професійним святом, усім бажаємо міцного здоров’я, щастя та сімейного благополуччя!

Зліва направо: Міліціонер-водій СПГЗ Ю.О.Лісничий, ветерани служби ДСО Г.І.Субота, В.В.Гармаш,

О.І.Біліченко, командир взводу Ю.О.Безуглий та інженер ПЦО Р.В.Яровий

1993 рік. Колектив працівників державної служби охорони під час входин до нового приміщення служби,

що знаходиться за адресою вул. Комсомольська 5-а

Факт. У 1993 році служба позавідомчої охорони була реформована. Сьогодні колектив богодухівських охоронців входить до міжрайонного відділу ДСО. Під їхньою охороною – понад 300 об’єктів різних форм власності. Використовуються технічні засоби та фізична охорона. ДСО – єдина в Україні структура, яка надає озброєну охорону.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.