Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


«Каждому, кто отдал часть своей жизни пограничным войскам и тем, кто не вернулся…»

Автор: alex від 26-10-2012, 10:00
  • 0

Нещодавно мешканці міста і району стали свідками визначної події - відкриття в міському парку Перемоги поряд з пам’ятником воїнам-інтернаціоналістам меморіальної стели прикордонникам. На гранітному камені викарбувано:

 « Каждому, кто отдал часть своей жизни пограничным войскам и тем, кто не вернулся…»А здійсненню мрії багатьох богодухівців-прикордонників сприяв наш земляк О.М.Біловол.

Почесними гостями свята, що відбулося за ініціативи прикордонників, переважна більшість яких є членами районної громадської організації ветеранів локальних війн «Єдність», були голова районної державної адміністрації В.М.Бєлий, Богодухівський міський голова Н.І.Олексенко, керуючий справами районної ради М.В.Торяник. Вони адресували присутнім щирі слова привітань і вдячності за ініціативу, небайдужість до історії свого народу, бажали всіляких гараздів.

Грамотами районної державної адміністрації та районної ради за особистий внесок, ініціативу та наполегливість були нагороджені колишні військовослужбовці, прикордонники А.К.Бондар, Р.М.Завгородній, О.М. Шуба, І.В.Явтушенко та професійний прикордонник О.В.Каплуновський. Грамотами міської ради відзначено В.М.Каплуновського, С.А. Куца та О.О. Сіняєва. 

У своїй промові о.Сергій дякував присутнім за добрі діла та освятив сокровенне місце, висловивши сподівання, що перехожі неодмінно звертатимуть увагу на викарбувані на стелі слова.

Право відкрити меморіальну стелу було надано голові районної громадської організації ветеранів локальних війн «Єдність» В.П.Літошку,  а також ініціатору й організатору її спорудження, воїну-афганцю, прикордоннику І.В.Явтушенку

Учасники урочистостей хвилиною мовчання згадали про воїнів-інтернаціоналістів-прикордонників Володимира Трохимчука, Віталія Сахна, Василя Змієвського та Павла Шевченка, котрі за мужність і героїзм посмертно нагороджені орденом «Красной Звезды». Вони поклали квіти до пам’ятного місця, чим засвідчили свою повагу і шану.

Святкові заходи було продовжено арт-студією «Варіант» (С.Мельников,  В.Демченко, керівник - В.Ярошенко),  лунали пісні та композиції на військову тематику

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.