Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Ветерани - це наша гордість

Автор: alex від 23-10-2012, 10:57
  • 0

Нещодавно у районному будинку культури відбувся урочистий концерт на честь людей похилого віку, шановних ветеранів.

Того дня старше покоління поспішало до свого рідного кола з піднесеним настроєм, залишивши вдома і втому, і негаразди, і буденні проблеми, прихопивши хіба що хороший настрій та добрі очікування. Бо, дійсно, людське піклування, зворушлива увага на схилі літ краще за будь-які ліки.

Душевно і з глибокою повагою на адресу ветеранів Богодухівщини лунали зі сцени щирі слова вітань та вдячності від голови райдержадміністрації В. М. Бєлого, голови райради Д. К. Тризни, міського голови Н. І. Олексенко. Завітав на урочистий захід і наш земляк О. М. Біловол, аби також висловити шану людям похилого віку. Побажали винуватцям свята, зокрема, вічної молодості у душі, родинного затишку, щастя, благополуччя, а головне – міцного здоров’я.

Окрім вітань, ветеранам було вручено подарунки і грамоти від райдержадміністрації, районної та міської рад, а також районної ветеранської організації.

Також грамотами було відзначено переможців конкурсу “Краща первинна ветеранська організація” району і міста. Серед сільських первинних ветеранських організацій переможцем стала Сіннянська (голова О. С. Овдієнко). Серед міських - первинна ветеранська організація за місцем проживання (голова Г. Я. Забашта).

Після нагороджень на всіх присутніх у залі чекав святковий концерт за участі талановитих аматорів районного будинку культури.  Своїми душевними, зворушливими виступами вони розчулили серця присутніх. Тож кожен ветеран отримав від святкового заходу лише позитивні емоції. А ще приємним сюрпризом для них став солодкий подарунок по закінченні концерту

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.