Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Ювілей СНВК: свято пам’яті та майбутнього

Автор: alex від 19-10-2012, 14:58
  • 0

Комунальний заклад  ”Богодухівський спеціальний навчально-виховний комплекс” Харківської обласної ради відзначив ювілей – 50 років. Чи не всі жителі Богодухівщини знають його заклад як будинок-інтернат для дітей-сиріт та батьки яких позбавлені батьківських прав.

Для навчального закладу це нібито й невелика цифра. А втім, скільки життєвих доріг учнів, вчителів, вихователів зійшлися на його порозі…  Саме з історії розпочалося свято – згадали усіх керівників, педагогів, що працювали у навчальному закладі, адже вони писали не лише історію інтернату, а творили особистості, вчили дітей життєвої мудрості. Хвилиною мовчання пом’янули тих, кого вже немає поряд. А також вручили квіти і подарунки педагогам-ветеранам (фото 1). Присутні могли побачити на слайд-шоу яскраві і цікаві моменти із життя школи та познайомитися з сьогоденням учнів – як вони живуть, чим займаються, як проводять дозвілля... Потім до слова була запрошена директор СНВК О.А.Хованова – перша жінка, яка очолює цей комплекс за всю історію його існування. Олена Анатоліївна подякувала усім, хто завітав на свято і не залишився осторонь їхніх сімейних урочистостей.

На святкування славного ювілею прийшло чимало гостей –  міський голова Н.І.Олексенко, отець Стефаній,  прокурор Богодухівського району В.Г.Прудніков заступник прокурора області, старший радник юстиції О.В.Кухар, ректор ХНАУ ім. Докучаєва В.К.Пузік, головний спеціаліст ГУОН ХОДА Г.Ю.Майський, заступник начальника Головного управління освіти і науки ХОДА О.В.Віцько та інші. Усі долучилися до численних привітань, які лунали цього дня на адресу іменинників.

Прийшли і випускники: тут і молоді, і уже сивочолі – усі, як одна родина. Адже кожному хочеться потрапити на берег свого дитинства, повернутися туди, де його люблять, пам’ятають і чекають. Від імені випускників взяв слово голова СФГ «Промінь», депутат обласної ради Анатолій Семенович Васенін. Він згадував роки навчання – а вони були насичені. Заняття спортом, різноманітні екскурсії, подорожі – багато приємних моментів залишилося у пам’яті. Тож коли батьки хотіли його забрати з інтернату, він категорично відмовився залишати школу. Власне, вони, випускники, наочний приклад для нинішніх учнів. Як би не складалася життєва ситуація – завжди варто шукати свою стежину…

Вчителі і учні навчального закладу підготували оригінальну програму свята – усім присутнім дарували святковий настрій вихованці та педагоги комплексу, місцеві аматори та запрошені гості з Харкова (фото 2). Яскраве дійство іменин навчального закладу запам’ятається гостям надовго.

Не залишилася школа в свій п’ятдесятилітній ювілей і без подарунків, яких цього святкового дня було достатньо. А почесні гості від харківської футбольної команди «Металіст» пообіцяли до початку зими знову навідатися до СНВК, аби зіграти товариський матч з учнями. Це вже буде не перша така зустріч –  добрі традиції треба продовжувати

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.