Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


І у дошкільників є своє свято (9 фото)

Автор: alex від 5-10-2012, 09:27
  • 0

Цього року вперше святкували нове загальнонаціональне свято - День вихователя і всіх дошкільних працівників.

В нашому місті в ДНЗ №5 «Ялинка» (зав. Л.Г.Нечай) діти і батьки разом з музичним керівником Т.Г.Церковною приготували  незвичайне свято для своїх вихователів та ветеранів праці, які були присутні на святі, – В.І.Трачук та В.Д.Бондар.

Завітали з привітаннями до дошкільників у цей сонячний святковий день голова Богодухівської райдержадміністрації В.М.Бєлий, заступник голови райдержадміністрації О.В.Сизоненко, наш земляк О.М.Біловол, настоятель Свято –Покровського храму (м.Богодухів) отець Стефаній, заступник міського голови Л.І.Рогинська, голова райкому профспілки працівників освіти О.О.Соловйова, методист райметодкабінету Л.О.Педан, директор Богодухівського ліцею №3 О.В.Рубаник та її заступник Т.М.Загорулько. 

Теплі слова привітань «денним мамам», цікаві виступи малечі, особливо найменших вихованців, гімн дитячого садочка у виконанні вихователів та вітання батьків створили в цей день таку святкову атмосферу, що нікому не хотілося залишати цей затишний дошкільний заклад.

- Дошкільний вік - особливо важливий і відповідальний період в житті дитини, в цьому віці формується особа, і закладаються основи здоров‘я. Благополучне дитинство і подальша доля кожної дитини залежить від мудрості вихователя, його терпіння, уваги до її внутрішнього світу. З допомогою своїх вихователів дошкільники пізнають секрети навколишнього світу, вчаться любити і берегти свою Батьківщину,- з такими словами звертався до присутніх голова РДА В.М.Бєлий, бо й він сам вчитель за освітою.

- Всі ми родом з дитинства, - так розпочав своє вітання О.М.Біловол, - і саме від вихователів дитячого садочка ми отримали все найкраще у своєму житті. У дошкільному закладі в дітях формуються її особистість, творчий потенціал та спосіб мислення. Тому у ваших руках зараз доля цілого покоління українців. Без перебільшення, завдяки вашій турботі, терпінню, мудрості діти  незабаром стануть повноцінними членами нашої країни. Упевнений, що саме ваша доброта і педагогічна майстерність перетворять кожен день для вихованців у дитячому садку на день радості й щастя!

Вітаємо зі святом всіх працівників дошкільних установ, що віддають щодня тепло своїх сердець дітям! Ми упевнені, що ваша доброта і педагогічна майстерність перетворять кожен день вихованців в дитячому садку на день радості і щастя! Тож нехай доля сторицею віддячить вам за невтомну працю незмінною прихильністю. Від усього серця бажаємо також міцного здоров’я, щастя, натхнення, любові, здійснення мрій та сподівань.

Низький уклін вам і наша глибока шана

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.