Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Родина з Америки усиновила дитину-інваліда

Автор: alex від 28-09-2012, 13:51
  • 0

Уперше в історії Богодухівського дитячого будинку-інтернату, де перебувають діти з важкими вродженими вадами розвитку, сталася неординарна подія - американська родина усиновила дитину-інваліда.

Шестирічну Анну взяла до себе сім’я з Америки – Нейл Пембрі Купер та Стефані Діана Купер. Нейл і Стефані проживають в окрузі Керролл, штат Меріленд, у приватному будинку у стилі ранчо. Подружжя має трьох біологічних дітей. Проте вони вирішили усиновити дітей, які потребують більшої допомоги і турботи. Чесно кажучи, їх велике серце і любов до малечі просто вражає.

Родина Куперів збирала всі відповідні документи, і за рішенням суду вона отримали право на усиновлення дитини-інваліда з України. Загалом, уся процедура тривала 9 місяців. І ось нещодавно американці разом з представником посольства, перекладачем Тетяною Глуховою прибули в Богодухівський будинок- інтернат, щоб забрати дівчинку в свою родину.

На офіційну зустріч прибули заступник голови райдержадміністрації О. В. Сизоненко, начальник служби у справах дітей РДА З. М. Галілей, завідувачка сектора з питань опіки і піклування над дітьми сиротами та дітьми, позбавлених батьківського піклування О. П. Шевченко.

Під час спілкування з родиною Куперів ми запитали у подружжя, як вони дізналися про існування нашого будинку-інтернату та чому усиновлюють саме дитину-інваліда? На що вони відповіли: «Ми уже декілька років обдумували усиновлення, відвідували лекції на цю тему, читали багато книжок, і разом вирішили усиновити ще кількох дітей. Ви знаєте, діти з особливими потребами набагато більше потребують батьківської уваги, ніж фізично здорові діти. Така малеча також має право мати повноцінну родину, їм необхідні підтримка і    серйозне лікування… В Україні є спеціальні сайти, на яких розміщують фото дітей з вадами, яких можна усиновити. Ми побачили на одному з них дівчинку, яка нам сподобалася, і вирішили взяти її в родину. У нас в Америці є християнська організація «Reece’s Rainbow», ми звернулися до неї за допомогою щодо усиновлення. Ця організація допомогла нам оформити всі необхідні документи згідно з українським законодавством. Таким чином, ми на законних правах усиновили двох дітей – Вікторію-Вероніку з Харківського будинку-інтернату та Мішель-Анну (таке ім’я родина Куперів дала дівчинці– прим. авт.) з Богодухівського будинку-інтернату…»

Зустріч американської сім’ї з Анею відбулася спокійно, можна сказати, навіть зворушливо. Їхній щасливий погляд на вже власну дитину говорив сам за себе. Під час цього візиту   Стефані виявила бажання пригостити цукерками дітей будинку-інтернату, а Нейл надав благодійну допомогу цьому закладу.

Подружжя Куперів, за їхніми словами, має велике бажання задовольнити потреби сиріт і усиновлених дітей, вони з нетерпінням чекають на те, щоб відкрити двері своєї домівки тепер уже рідним  діточкам.

У подальшому контроль за цією родиною вестиме некомерційна агенція з усиновлення дітей у штаті Меріленд «Глобал Едопшин Сервісиз, Інк.».

На жаль, в нашій державі охочих усиновити «проблемних» дітей дуже мало. Мабуть, українці не поспішають усиновлювати дітей-інвалідів, передусім, зважаючи на матеріальну сторону питання.

Що ж, залишається лише побажати сім’ї Куперів благополуччя, здоров’я і терпіння у вихованні дітей. Сподіваємось, що колишня українка, а відтепер громадянка США Мішель-Анна Купер знайшла справжню родину, яка зігріє її турботою і ласкою.

Нейл та Стефані Купер з усиновленими дітьми – Вікторією-Віронікою та Мішель-Анною

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.