Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Свято спорту у Богодухові +(10 фото)

Автор: alex від 14-09-2012, 14:29
  • 0

Україна відзначала День фізичної культури і спорту. З цієї нагоди і у нашому місті пройшли урочистості. У центральному парку було відкрито новий тренажерний майданчик просто неба.

Він став вдалим і необхідним доповненням до дитячих майданчиків, які встановлені у Богодухові. Адже тепер і молодь має змогу з користю проводити вільний час, загартовуватися. Перерізали святкову стрічку голова РДА В.М.Бєлий, голова райради Д.К.Тризна, в.о.міського голови  Н.І.Олексенко, академік НАН О.М.Біловол. Із задоволенням наші юнаки показали, як треба працювати на тренажерах. На відкритті були присутні учні усіх шкіл міста. Цей захід по суті став спортивним святом, яке продовжилося нагородженнями спортсменів району та змаганнями на стадіоні «Колос».

За вагомий особистий внесок у розвиток галузі фізичної культури і спорту району під загальні оплески почесною грамотою Богодухівської районної державної адміністрації та районної ради нагороджено: Ю.М. Андрійчука, І.О. Дзюбу, Н.І. Дяченка, В.О. Ковальчука, С.М. Линника, С.Л. Остахова, В.В.Попкова, О.М.Рєпку, Є.І.Світличного, В.В.Яковлєва. Грамотами міської ради нагороджено Л.М. Дзюбу, Ю.М.Дегтяря, А.М.Завгороднього, В.А. Коршун, В.І. Сокирка. Після офіційної частини розпочалися змагання «Тато, мама, я – найспортивніша сім’я», у яких взяли участь учні гімназії №1, колегіуму №2, ліцею №3 разом з батьками. Найрізноманітніші конкурси, естафети, не дивлячись на доволі хмарне небо, проходили на підйомі емоцій і настрою. Декілька годин, пройняті хвилюванням, азартом, цікавістю пролетіли непомітно.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.