Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Відбулися збори чорнобильців

Автор: alex від 14-09-2012, 10:25
  • 0

Нещодавно відбулися розширені загальні збори членів районної громадської організації «Союз Чорнобиль Богодухівщини».

На збори були запрошені: голова райдержадміністрації В. М. Бєлий, голова райради Д. К. Тризна, в. о. міського голови, секретар ради Н. І. Олексенко, доктор медичних наук, академік Національної академії наук України, заслужений лікар України О. М. Біловол, голова Харківської обласної  громадської організації «Союз Чорнобиль України» А. І. Вінник, голова Харківської міської громадської організації «Союз Чорнобиль України» А. О. Губарєв, голова Жовтневої громадської організації «Союз Чорнобиль України» в м. Харкові А. М. Шевченко, представники районної громадської організації «Союз Чорнобиль Богодухівщини» та «Ветерани війни – інваліди Чорнобиля».

На початку заходу О. М. Біловол, В. М. Бєлий та А. І. Вінник урочисто вручили ліквідаторам наслідків аварії на ЧАЕС Слобожанську почесну відзнаку «Чорнобильська пошана». Нагороди отримали: О. В. Заєць, О. В. Соболєва, Т. С. Томенко, О. В. Славгородський, О. Г. Дяченко.

Першим на засіданні взяв слово голова районної громадської організації «Союз Чорнобиль Богодухівщини» В. П. Деркач. Валерій Петрович у своєму виступі відзначив тісну співпрацю з керівництвом міста і району, подякував, що завжди йдуть їм назустріч. Також передав Меморандум про взаємодію і співпрацю між О. М. Біловолом та Богодухівською районною громадською організацією «Союз Чорнобиль Богодухівщини».

На засіданні з інформацією про хід виконання у районі Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» виступили начальник управління праці та соціального захисту населення РДА Н. В. Жижирій та заступник начальника управління Пенсійного фонду в Богодухівському районі Л. Г. Лобойко. У своїх доповідях вони, зокрема, наголосили на тому, що уряд нашої держави робить все для того, щоб покращити соціальне становище чорнобильців.

Анатолій Іванович Вінник поінформував про роботу обласної організації та про плани на майбутнє. Виступаючи перед присутніми, Наталія Іванівна Олексенко відзначила тісну співпрацю міської ради з громадськими організаціями чорнобильців, і наголосила на тому, що коли є дружна команда, то й зробити багато чого можна. Наприклад, районна громадська організація учасниківлокальних війн «Єдність», як три роки тому виграла грант і отримала 120 тис. грн. на реконструкцію парка «Перемога», а в цьому році міні-проект організації став переможцем в обласному конкурсі. Завдяки цьому в липні цього року в місті було реконструйовано вулицю Віталія Сахна.

Звертаючись до зібрання, О. М. Біловол наголосив на тому, що проблеми чорнобильців йому відомі, адже свого часу він був координатором з питань учасників ліквідації на ЧАЕС, працюючи заступником міністра охорони здоров’я. Також  пообіцяв взяти під свій особистий патронат питання чорнобильців Богодухівщини.

У свою ж чергу, керівники району на засіданні зазначили, що в рамках своїх повноважень влада намагається вирішувати всі питання, з якими звертаються чорнобильці. І питання з виділенням приміщення для районної організації вже вирішено позитивно

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.