Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Богодухівці були найкращими

Автор: alex від 14-09-2012, 08:52
  • 0

Нещодавно у Харкові на площі Свободи за участю заступника голови Харківської обласної державної адміністрації Юрія Анатолійовича Сапронова та голови Харківської обласної ради Сергія Івановича Чернова відбулося урочисте відкриття Великого Слобожанського ярмарку.

У ярмарку взяли участь усі райони і міста Харківської області, суб’єкти господарювання з інших областей України, офіційні і бізнес-делегації з країн ближнього і дальнього зарубіжжя.

В рамках заходу усі райони і міста області презентували свої ярмаркові експозиції. Крім цього, кожен район і місто представив на Великому Слобожанському ярмарку виробників продовольчої продукції і товарів народного споживання, сільгоспвиробників, підприємців, а також декоративно-художню експозицію. До того ж під час ярмарку було проведено п’ять конкурсів: “На краще блюдо слобожанської кухні”, “На кращий коровай із зерна врожаю 2012 року”, “На кращу медову експозицію”, “На кращий фольклорний колектив”, “На кращого майстра народної творчості”. Богодухівці ж в черговий раз довели, що наш район – найщедріший, найталановитіший і найпрацьовитіший.

Свою продукцію, зокрема, продавали: СФГ «Парус» - жива риба, ВАТ «Сад» -  яблука, ПАТ «Богодухівський м’ясокомбінат» - широкий вибір ковбас, ТОВ «Лекорна» - вафельні вироби, рибоконсервний завод «Екватор», ТОВ «Богодухівський молзавод», смачний шашлик від ПХО «Богодухівський ринок», ДП «Гутянське лісове господарство» - широкий вибір саджанців і декоративних дерев, ФО А. Ус – мед. Варто зазначити, що продукція нашого району користувалася великим попитом.

А яким попитом користувалося богодухівське сало з часником і горілочкою! Усім гостям така продукція була до смаку, навіть черга вишикувалася за безкоштовними «сто грам», бутербродом з салом та вареною кукурудзою. До речі, Богодухівський район з-поміж інших був єдиним, який так щедро пригощав!

З упевненістю можна сказати, що Богодухівщина гідно представила свою експозицію. Гості з великим інтересом розглядали богодухівське українське подвір’я.

Бурхливими оплесками зустрічали і наших артистів, які виступали на головній сцені ярмарку. Порадували своїми виступами народний аматорський колектив «Шарівчанка», танцювальний ансамбль «Надія» та Оксана Михайлюченко.

З красивим і запашним короваєм зустрічали делегацію поважних гостей на чолі з головою Харківської обласної ради С. І. Черновим – голова  райдержадміністрації В. М. Бєлий, голова райради Д. К. Тризна, заступники голови райдержадміністрації О. І. Кириченко, П. М. Гурін та директор Богодухівського електро-механічного заводу М.Б. Пушкар. Про богодухівську експозицію шановним гостям розповідали о. Стефаній та начальник відділу культури і туризму РДА А. М. Волошко.

Радо було вітати і наших російських друзів з Мантурово Курської області. Щороку  вони приїздять на таке свято, і, за їхніми словами, вкотре переконуються, що ми, українці, щедрий і доброзичливий народ.

За активну участь наш район отримав диплом Великого Слобожанського ярмарку. Взагалі, ще раз повторюсь, що богодухівці у черговий раз гідно презентували красу нашого району і талант людей, які в ньому мешкають.

Голова Богодухівської райдержадміністрації В. М. Бєлий, голова Богодухівської райради Д. К. Тризна зустрічають делегацію гостей на чолі з головою Харківської обласної ради С. І. Черновим

Гідно  відзначила нашу експозицію заступник голови облради О. П. Олешко (третя зліва). Також В. М. Бєлий на знак пошани подарував Олені Петрівні подарунок – герб Богодухівського району

Харків’яни і всі гості були у захваті від гончарних виробів, які продавала родина Громових .

Гігантський рулет із сала та горілочка були всім гостям до смаку. А запрошували до богодухівського столу - Н. Церковна, О. Михайлюченко та А. Філіпов

Богодухівська райспоживспілка, як зажди, пригощала різноманітною смакотою. Їхні страви були не просто красивими, а такими, що «пальчики оближеш». Лариса Стеріоні з превеликим задоволенням пригощала всіх гостей. Тож почесне друге місце у конкурсі «Краща страва слобожанської кухні…» райспоживспілка отримала заслужено.

Зліва направо:  Н. Копєйкіна та Н. Яковлєва представляли продукцію ДП «Гутянське лісове господарство». Також Наталія Копєйкіна презентувала обереги, виготовлені власноруч.

Каріна Карапетян та Каріна Стеценко презентували богодухівський коровай на конкурс «Кращий коровай із зерна врожаю 2012 року».

Л. Романенко, Г. Снісаренко, О. Дубінка та Л. Подолінська у «Містечку майстрів» демонстрували красиві вишивки, різні сувеніри з плетеного шнура, картини з солоного тіста та ін.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.