Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Богодухівщина зустрічала велоестафету

Автор: alex від 8-09-2012, 08:53
  • 0

В рамках Року спорту та здорового способу життя в Україні та з нагоди відзначення Дня фізичної культури та спорту  з 31 серпня по 8 вересня 2012 року Всеукраїнський центр фізичного здоровя населення «Спорт для всіх» за підтримки Кабінету Міністрів України, Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Державної служби молоді та спорту України і  партнерів фармацевтичної корпорації «Артеріум» проводив восьму Всеукраїнську велоестафету «Спорт для всіх єднає Україну!».

5 вересня, Богодухівщина з хлібом-сіллю радо зустрічала спортсменів. Зустріч відбулася у центрі міста, біля меморіалу Слави. Привітати учасників велоестафети прийшли голова райдержадміністрації В.М. Бєлий, учні міських шкіл, представники спортивних організацій. У вітальному слові Володимир Миколайович, зокрема, побажав спортсменам міцного здоров’я, добра, благополуччя, а також подолати довгий шлях без перешкод. До того ж зазначив, що спорт не лише загартовує людей, а й об’єднує. Привітав з визначною подією всіх присутніх і командор східного напрямку Всеукраїнської велоестафети В. М. Кібеко. Піднесеного настрою додав усім присутнім спів у виконанні Оксани Михайлюченко.

Загалом, велоестафета охоплювала всі регіони України та проходила за трьома маршрутами одночасно: до Києва велосипедисти стартували з Тернополя, Хмельницька, Вінниці, Севастополя, Луганська та Одеси.

Загальний кілометраж маршруту - 5000 км. На останньому етапі велоестафети колона налічувала 350 учасників і сотні охочих, які приєднувалися до велоколони. 8 вересня в Києві на Хрещатику відбулися урочисті заходи з нагоди Дня фізичної культури і спорту України та фінальна частина велоестафети

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.