Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Ви не повірите! Басейн – у Богодухові

Автор: alex від 7-09-2012, 11:24
  • 0

Є така передача на одному з телеканалів, під назвою «Ви не повірите!», у якій журналісти розповідають цікаві факти про певних людей чи явища, у які справді важко повірити.

Якби це фото помістити у газеті без підпису, навряд би хто з читачів повірив, що воно зроблене у нашому місті. Так, ці тренажери зі світлини наразі встановлюють саме у Богодухові, на колишньому танцмайданчику у центральному сквері  біля поліклініки. Якщо пригадати, у якому жахливому стані перебував танцмайданчик останні роки і скільки навколо нього точилося чуток, то одразу виникло питання: що ж це буде? На що голова Богодухівської райдержадміністрації В.М.Бєлий повідомив:

- Через кілька днів у нашому місті з’явиться майданчик з тренажерами, де охочі богодухівці зможуть займатися спортом. Така ідея виникла вже давно, ми провели чималу підготовчу роботу. Міська і районна влада доклали зусиль, щоб такий майданчик просто неба з’явився у нашому рідному місті. Вважаю, це буде важливий крок у вихованні любові до спорту, формуванні здорового способу життя підростаючого покоління, що зараз у нашому суспільстві дуже потрібно. Наразі ми працюємо ще й над тим, щоб цього року у місті з’явився сучасний спортивний майданчик з синтетичним покриттям, де була б можливість займатися спортом і фізичною культурою всім жителям міста і району. Зараз тривають підготовчі роботи. Майданчик буде знаходитися у нижній частині стадіону «Колос» (за пам’ятником Леніну). Хочу повідомити ще одну приємну новину читачам газети. Зараз за узгодженням з обласним керівництвом ведуться проектні роботи для будівництва у місті Богодухів фізкультурно- оздоровчого комплексу, де буде також і плавальний басейн. Нарешті здійсниться мрія багатьох богодухівців: у нашому місті буде справжній сучасний басейн. Можу навіть відкрити таємницю, де він буде: якраз поруч з Центром юнацької та дитячої творчості.

 

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.