Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


День ВДВ в Богодухові (фото + відео)

Автор: alex від 3-08-2012, 10:30
  • 85

2 серпня відзначається День повітряно-десантних військ. Саме у серпні 1930 року під Воронежем вперше було викинуто на парашутах десантний підрозділ в кількості 12 осіб для виконання тактичного завдання. Цього дня і десантники Богодухова зібралися, аби відсвяткувати військовим братством свій день.

Розпочалося свято покладанням квітів до меморіалу Слави та загиблим воїнам-інтернаціоналістам у парку «Перемога» і продовжилося урочистостями та концертною програмою.

Привітати чоловіків у блакитних беретах прийшли представник районної державної адміністрації О.В. Сизоненко та в.о. міського голови Н.І.Олексенко. Від імені ветеранів Великої Вітчизняної війни привітав десантників Є.П.Колесник. Взяли слово і гвардії майор запасу С.М.Сербін, і найстарший десантник Богодухівщини, який демобілізувався 45 років тому, – М. І.Домніч. «Наша сила в братстві та єднанні», - говорили чоловіки.

Голова районної ради ветеранів локальних війн В.П.Літошко також долучився до привітань. Від організації воїнів-інтернаціоналістів він вручив нагороду Миколі Чернишову - десантнику, воїну-афганцю і просто шанованій у нашому місті (та й не тільки) людині. 

Потім були музичні подарунки військовим побратимам, гостям свята від Володимира Ярошенка. Долучилася до привітань і наша талановита землячка Вікторія Демченко.  А далі розпочалося святкування дня «крилатої піхоти». Чоловіки у смугастих тільниках і блакитних беретах згадували армійську службу та старих друзів…

 

 

Коментарі:

Додати коментар
  • Группа: Користувачі
  • ICQ:
  • Регистрация: 30.09.2011
  • Статус: Пользователь offline
  • Комментариев: 12
  • Публикаций: 0
^
Я, по своей воинской специальности - связист (спецсвязь), но в Афганистане, с гордостью, два с половиной года, носил тельник с голубой десантной полосой!
С праздником, крылатая пехота! Никто, кроме нас! Где мы, там - победа!

http://www.youtube.com/watch?v=vv8CJW1tza4&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=QZz4EScKeRU&feature=related

А теперь, для улыбки:

http://www.youtube.com/watch?v=ezsZi-xh4S8&feature=related
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.