Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


П’ята зустріч моряків Богодухівщини (фото + відео)

Автор: alex від 28-07-2012, 22:47
  • 85

У парку «Перемога» відбулося свято - День Військово-Морського флоту. На захід прийшли колишні військові моряки, наші земляки. Більшість з них проходила військову службу за часів колишнього Радянського Союзу. А дехто морській справі присвятив усе життя.

Прибули на свято і почесні гості – контр-адмірал В. П. Концедал та віце-адмірал В. І. Анісімов. Привітав з Днем флоту і депутат Харківської обласної ради А. А. Дмитрієв.

Як годиться, захід розпочався з шикування. Далі були вітання гостей, вручення грамот. Порадували своїм виступом всіх присутніх на святі учасники клубу «Надвечір’я»  на чолі з О. Б. Демінською, завідувачкою відділенням соціально-побутової ситуації. Пісні у їх виконанні (акомпаніатор С. Громов) порадували всіх присутніх, особливо поважних гостей.

По закінченні урочистостей усіх присутніх моряків пригощали морською юшкою та макаронами по-флотськи. І, звичайно, святковості такому дійству додав яскравий феєрверк.

Коментарі:

Додати коментар
  • Группа: Користувачі
  • ICQ:
  • Регистрация: 30.09.2011
  • Статус: Пользователь offline
  • Комментариев: 12
  • Публикаций: 0
^
Поздравляю всех моряков Богодуховщины с праздником!
К сожалению не смог присутствовать (хотя приглашали).
Огромную благодарность за организацию и вдохновение этого праздника надо сказать Леониду Ивановичу Карнауху!Это благодаря его инициативе и порывам души в нашем Богодухове проходят такие прекрасные праздники!

Море, ты слышишь, море, твоим матросом хочу я стать...
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.