Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Ретрокуточок на танцмайданчику, або молодість – вічна

Автор: alex від 19-07-2012, 10:41
  • 85

Стару – добру, але призабуту традицію – проводити дозвілля в центральному сквері міста на танцмайданчику відновили члени клубу «Надвечір’я», який діє при територіальному центрі і районному БК. Ось і цього року теплого літнього вечора зібралися вони разом зі своїми друзями у парку, щоб разом відсвяткувати відкриття ретрокуточка «Для тих, кому за…».

Крім самих організаторів та ініціаторів, до «надвечір’ївців»  завітали гості – в.о.міського голови, секретар ради Н.І.Олексенко, представник райдержадміністрації      О.В.Сизоненко, директор територіального центру з соціального обслуговування (надання послуг) РДА Т.В.Корзаченко та ін. Гості щиро вітали членів клубу, відзначали їхню активність і творчість, вручали подарунки, навіть дарували поетичні рядки на їхню адресу.

Вела вечір чарівна О.Б.Демінська, завідувачка відділенням соціально-побутової ситуації. Пісні у виконанні хору членів клубу (акомпаніатор С.Громов) просто зачаровували. Причому номери були не лише тематично і художньо продумані, а й створювали атмосферу театралізованого дійства. А які були танці! Самодіяльні артисти Богодухівського РБК Лілія Криворучко та Віталій Ковалєвський дарували присутнім хвилини зустрічі з молодістю. Звучали їхні улюблені пісні, а вони, як багато років тому, кружляли у танці… Навіть в.о міського голови Наталія Іванівна не стрималася, щоб не піти в танок.

Дивлячись на цих людей, не можна було повірити, що їм за… Хіба що тридцять, не більше. Хвилини веселості, щирого спілкування перетворилися у родинне свято «надвечір’ївців» і гостей. Президент клубу «Ентузіасти», що теж діє при терцентрі, Анатолій Марченко, вітаючи друзів, прочитав свій чудовий вірш, в якому були справедливі і точні слова: «Да какие наши годы? Мы как в юности с тобой. Эти танцы помнить будем. Не забудем никогда, будем молоды всегда…»

Справді, вечори у такому форматі для людей старшого покоління  – це чудовий шанс пригадати яскраві роки молодості, закрутитися у вирі вальсу, послухати улюблені пісні. І врешті, на мить відчути себе молодим…

Спілкуючись з членами клубу, можна було зрозуміти одне: такі вечори їм конче потрібні, адже вони дають їм можливість не тільки відпочивати душею, насолоджуватися музикою, співом та танцювати улюблені танці, а й знаходити нове коло спілкування, друзів. «Ми  зовсім забули і про свої хвороби, проблеми, домашній побут та роботу на присадибних ділянках. Такі вечори дозвілля додають сил і надихають», - в один голос говорили учасники заходу. «Святе «Надвечір’я» нас всіх поєднало, дає нам наснагу, здоров’я й тепло. Хвороби й недуги ми залишили, з собою беремо лиш надію й добро», - ці слова гімну членів клубу точно відтворюють атмосферу, яка панує у колективі.

Тож нехай подібні вечори стануть родзинкою у вашому житті, шановні старші земляки. Тією віддушиною, яка надихатиме вас на нові звершення.

А свято продовжувалося…На танцмайданчику у вирі вальсу кружляли десятки пар богодухівців, пригадуючи гарні добрі часи молодості і доводячи, що вона – вічна.                          

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.