Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Богодухівці - на Курському Коренському ярмарку

Автор: alex від 17-07-2012, 20:00
  • 85

Напевно, майже всі читачі знають, що у Богодухова, крім американського міста Бойєртаун, кілька років тому з’явився російський побратим – селище Мантурово Курської області. У березні 2009 року відбулося офіційне підписання угоди про встановлення побратимських зв’язків та співпраці в торговельно-економічній, науково-технічній та гуманітарно-культурній сферах між Богодухівським районом Харківської області і Мантуровським районом Курської області (Російська Федерація).

Неодноразово російські гості відвідували Богодухівщину, були вони разом з богодухівцями й на Слобожанському ярмарку… А нещодавно богодухівська делегація, на запрошення  адміністрації Курської області, побувала в черговий раз на міжрегіональному універсальному оптово-роздрібному ярмарку «Курская Коренская ярмарка-2012». До речі, ярмарок проходив у красивому і старовинному м. Свобода Золотухінського району Курської області.

Тепло і гостинно зустрічали росіяни українців. Аж дух перехоплювало від краси природи старовинного містечка, від яскравості ярмарку. Одухотвореності додавало те, що ярмарок проходив якраз біля воріт знаменитого православного монастиря Корінна пустинь (фото 2)  - третього по значимості духовного центру сучасної Русі і його святині – чудотворної Курської Корінної ікони Божої Матері «Знамення».

Міжрегіональна за статусом, а фактично міжнародна універсальна оптово-роздрібна ярмарка традиційно зібрала сотні  гостей та 1400 учасників, в тому числі з країн близького і далекого зарубіжжя. Експозиції розгорнулися у восьми павільйонах площею по 300 квадратних метрів кожен і головному виставковому центрі.

Звертаючись до численних гостей і учасників ярмарку, губернатор Курської області Олександр Михайлов зазначив, що Курський Коренський ярмарок - не тільки велике свято, значуща духовна і культурна подія в житті регіону, але, перш за все, це унікальний майданчик для встановлення і розвитку міжнародних та міжрегіональних зв’язків, проведення ділових переговорів, налагодження нових економічних і культурних зв’язків, підписання договорів про взаємовигідну співпрацю. « Ярмарок вже давно став візитною карткою інвестиційного клімату регіону», - зокрема, зауважив губернатор.

Під відкритим небом розгорнулася виставка сучасної сільськогосподарської техніки. А які були барвисто оформлені презентаційні “подвір’я” сільських районів області (фото 4), міні-іподром, “місто майстрів” з виробами народних промислів!

По суті, все селище Свобода в ці дні стало територією ярмарку: його площі і вулиці стали торговельними рядами, літніми кафе, естрадними майданчиками. Народ  гуляв...

Делегація Богодухівського району в складі голови районного комітету побратимських зв’язків між Мантуровським районом Курської області та Богодухівським районом  П.М. Гуріна, начальника управління економіки районної державної адміністрації І.П.Телешенко, директора Богодухівського електромеханічного заводу ДНВП «Об’єднання Комунар» М.Б. Пушкаря та його помічника Є.М.Тризни (фото 1, крайній справаголова Мантуровського району В.А.Денисов) відвідали ярмарку, поспілкувалися з головою  Мантуровського району В.О.Денисовим та головою Представницької ради В.І.Ширіним, учасниками і гостями ярмарку. Богодухівська делегація приїхала не з порожніми руками, привезла з собою подарунки, які дуже сподобалися гостям (фото 3). Росіяни теж вітали побратимів, висловлювали надію на подальшу співпрацю.

До речі, у виставковому центрі була представлена спільна палатка Богодухівського та Мантуровського районів-побратимів. У ній була представлена і експозиція нашого району, продукція і буклети підприємств –виробників Богодухівського району, відзнаки, якими нагороджено районну державну адміністрацію, українська символіка.

Самобутній колорит курського краю, його духовні святині, спілкування з друзями залишили приємні враження у членів делегації.

Справді, такі зустрічі дуже потрібні, адже вони ще раз підтверджують: між Україною і Росією та їхніми жителями немає ніяких кордонів для спілкування і дружби.  

                           

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.