Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Богодухівська молодь на грайворонській землі

Автор: alex від 17-07-2012, 19:39
  • 0

Нещодавно делегація Богодухівського району на запрошення глави адміністрації Грайворонського району Бєлгородської області О.І.Головіна при підтримці голови Богодухівської районної державної адміністрації В.М.Бєлого у рамках проекту «Єврорегіон «Слобожанщина» відвідала Грайворонський район, де взяла участь у роботі III Міжнародного молодіжного форуму «Границасреда инноваций: формирование умных приграничных территорий».

Делегація нашого району не випадково була запрошена на цей захід, адже район є одним з районів області, які тісно співпрацюють з Російською Федерацією. В складі нашої делегації були представники органів виконавчої влади, депутати районної та міської рад, члени районної молодіжної організації «Молоді регіони», редактор районної газети «Маяк». Серед запрошених – Золочівський та Великописарівський райони, спілка молодих підприємців м. Харкова, студенти та молодь Бєлгородської області.

Програма перебування була дуже насиченою. У місті Грайворон біля архітектурно-скульптурного ансамблю «Добрий ангел» нас радо вітали представники Грайворонської адміністрації на чолі з главою – О.І. Головіним. До речі, місце вітання гостей було обрано не випадково. Місто Грайворон ввійшло в десятку міст Росії, де були збудовані такі архітектурні комплекси. За участь в добрих справах, направлених на допомогу знедоленим людям й соціально незахищеним верствам населення, в тому числі в благодійних марафонах, які проводяться на Бєлгородщині. 39 грайворонців різних професій були нагороджені нагрудним знаком «Честь і користь». У парку, де знаходиться комплекс, керівники делегацій поклали квіти до меморіалу Слави в пам’ять про загиблих в роки Великої Вітчизняної війни. В каплиці святителя Іоасафа Бєлгородського благочинний Грайворонського округу о. Андрій благословив учасників заходу.

Потім делегація району взяла участь у роботі форуму «Граница – среда инноваций: формирование умных приграничных территорий». По закінченні якого - у роботі секції «Наука й освіта в забезпеченні стабільного розвитку міжкультурної взаємодії прикордонних територій».

Учасники форуму змогли ознайомитися з проектом зоорозплідника «Яруга», фінансування якого відбувається за рахунок районного бюджету.

Ну а ввечері в туристичному комплексі «Лесной хутор на гранях» було підбито підсумки форуму.

З вітальними словами до учасників форуму звернулися і представники нашої делегації: депутат районної ради Р.О.Рябка  депутати міської ради – М.В.Голуб та Л.Б.Сахно (фото 1).  Вони ж і вручили на згадку про участь богодухівської делегації у заході пам’ятні національні подарунки.

Українськими піснями учасників форуму вітали голова районної організації «Молоді регіони» Оксана Михайлюченко та Льова Голуб, якому глава Грайворонської адміністрації О.І.Головін за прекрасний спів вручив пам’ятні подарунки.

Ця зустріч на прекрасній гостинній грайворонській землі ще раз довела, що між братніми народами Росії та України немає кордонів. Нас завжди будуть пов’язувати вікова дружба, спільність інтересів та теплі відносини. 

 Льова Голуб з подарунками від глави Грайворонської адміністрації

Оксана Михайлюченко зачарувала українською піснею російських колег-аматорів

Делегація Богодухівського району у повному складі біля  архітектурно-скульптурного ансамблю «Добрий ангел» у центрі м. Грайворон

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.