загрузка...

Спортивне свято бігу: на старті і дорослі, і малята

Автор: alex від 10-07-2012, 09:42
  • 0

З метою популяризації олімпійського руху, залучення широких верств населення до занять фізичною культурою і спортом на стадіоні «Колос» м. Богодухова пройшов День бігу. Це щорічне спортивне свято, що об’єднує всіх навколо олімпійських цінностей та здорового способу життя. Проводиться воно за ініціативою Міжнародного Олімпійського комітету з нагоди його заснування. Традиційно змагання з бігу проходять у всьому світі. Не стала винятком і Богодухівщина.

У святі взяли участь вихованці дошкільних навчальних закладів міста, учні шкіл, студенти та ветерани спорту. Активною була молодь Сазоно-Баланівської, Крисинської та Івано-Шийчинської  сільських рад.

Розпочався захід з параду учасників та привітального слова начальника відділу у справах сім’ї, молоді та спорту РДА Л.В.Клочко.

Учасники спортивного дійства виборювали звання кращих на дистанціях 30, 300, 500 та 1000 м. Першими стартували наймолодші учасники – дошкільнята. Переможцем серед хлопчиків став Станіслав Пугачов (ДНЗ№9), а серед дівчаток призові місця розділили Софія Ольховська (ДНЗ№5) та Олександра Максимчук (ДНЗ №3). Переможцями у віковій категорії 13-14 років на дистанції 300 та 500 м стали Анастасія Тарараєва та Сергій Харченко.

На дистанції 500 м серед юнаків 17-ти років переміг Аркадій Кучеренко (колегіум №2). Високий результат з бігу на дистанції 1000 м серед молоді показав Сергій Таранич (Ів.-Шийчинська сільська рада), який і став переможцем.

Переможці спортивного свята нагороджені грамотами та призами. Цього дня кожен учасник відчув себе справжнім олімпійцем, адже не стільки важлива перемога, скільки бажання займатися спортом та долучитися до здорового способу життя.