Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Діти-чорнобильці. Сумна статистика

Автор: alex від 20-06-2012, 18:37
  • 85

20 червня до дитячого відділення поліклініки за ініціативи голови БГРО «Ветерани війни-інваліди Чорнобиля» П.В.Солошенка та сприяння голови райдержадміністрації В.М.Бєлого, головного лікаря ЦРЛ М.І.Грищенка, приватних підприємців А.Є.Шахбазяна та О.М.Наконечного приїхала бригада лікарів з Харківського обласного центру реабілітації дітей і підлітків, постраждалих внаслідок чорнобильської катастрофи для проведення поглибленого медичного огляду дітей-чорнобильців Богодухівського району.

Бригаду очолювала завідувачка центру, кандидат медичних наук О.В.Мельник, у складі бригади були: старша сестра центру, лікарі ЛОР, ендокринолог, окуліст, дитячий гінеколог, невропатолог і два педіатри. За цей день 50 дітей пройшли медичний огляд, і лише четверо з них - абсолютно здорові. У інших виявлені різні патології, а 21 дитині виписані направлення на лікування до обласного центру.

Завідувачка центру реабілітації дітей і підлітків, постраждалих внаслідок чорнобильської катастрофи О.В.Мельник і головний лікар ЦРЛ М.І.Грищенко обговорюють наслідки огляду.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.