Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Щедрі дарунки земляка

Автор: alex від 3-05-2012, 17:56
  • 0
Богодухівщині вже не один рік поспіль знайомі щедрість і небайдужість нашого земляка – депутата Верховної Ради III і IV скликань, доктора медичних наук, професора, заслуженого лікаря України – О.М.Біловола. Всі знають, що за сприяння Олександра Миколайовича у нашому районі було вирішено багато питань стосовно покращення життєдіяльності громади, не раз земляки дякували йому і на сторінках нашої газети. Чого тільки варті концерти на День міста, організовані за його сприяння, за участю відомих українських і російських зірок естради!

Третього травня для 134 учнів богодухівських загальноосвітніх навчальних закладів пролунав останній дзвоник. І якою ж радістю наповнився цей урочистий захід, коли на святкування до випускників завітали О.М.Біловол разом з головою районної державної адміністрації В.М.Бєлим. З їхніх вуст звучали щирі вітання із закінченням школи і початком дорослого життя.
- Щиро бажаємо кожному з вас бути упевненим у своєму шляху і в жодному разі не зраджувати мріям. Надіями ваших батьків і вчителів, вірою в вас рідних людей ви зобов’язані мати щасливе життя, - зокрема, бажали поважні гості.

Учні і педагоги, в свою чергу, ділилися з гостями своїми здобутками, говорили про плани на майбутнє… У кожного закладу був свій особливий сценарій заходу, тож і гімназія, і колегіум, і ліцей вирізнялися оригінальністю, творчим підходом.

Напевно, кожен на святкуванні здогадувався, що шанований земляк завітав на останній дзвоник не з порожніми руками. Але ніхто не думав, що подарунки О.М. Біловола будуть такими цінними у всіх розуміннях слова… Справді, ті дарунки, які привіз із собою Олександр Миколайович, виявилися не просто щедрими, а посправжньому необхідними закладам.

Випускники гімназії №1 (фото1), всі учні і вчителі безмежно зраділи, коли Олександр Миколайович вручив таку потрібну для уроків трудового навчання сучасну швейну машину, а також ноутбук і БФП (принтер- сканер-ксерокс).

Такий же багатофункціональний пристрій отримав і колегіум №2 (фото 2), крім якого ще й мультимедійний екран.

А учні ліцею №3 тепер зможуть насолоджуватися повною мірою проведеними заходами, адже заклад отримав сучасну музичну апаратуру.

Не оминув увагою О.М. Біловол і сільські навчальні заклади. Побував в Максимівській, Губарівській ЗОШ I- II ст., Крисинській і Ульяновській ЗОШ I – III ст., зустрівся з громадами сіл, поспілкувався з жителями, вислухав проблеми людей.

Звичайно, багато чого турбує сьогодні сільчан. О.М.Біловол разом з В.М.Бєлим поставили кожне питання на контроль, за можливістю пообіцяли вирішити нагальні проблеми.

Цього дня Олександр Миколайович зробив школам приємний сюрприз: вони отримали сучасну оргтехніку та спортивне обладнання. Радості і позитивним емоціям педагогів, учнів та сільчан не було меж. Ще б пак! Отримувати сучасні комп‘ютери, БФП, тенісні столи тощо доводиться не щодня.

Зустрічі у школах і з громадами були насиченими і конструктивними, адже діалог у такому форматі покликаний, передусім, нести такий потрібний у сучасному житті позитив і оптимізм.

Директори шкіл - О.Д. Вєтров, І.Г. Безмінова, О.В. Рубаник, Т.А. Іванова, З.Г. Харченко, М.О. Гайлайдова, Н.В. Якименко щиро вдячні О.М. Біловолу за сприяння у вирішенні наболілих проблем закладів, а також бажають Олександру Миколайовичу здоров’я, наснаги і всіляких гараздів.

Щедрі дарунки земляка

Щедрі дарунки земляка

Щедрі дарунки земляка

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.