Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Чорнобиль: 26 років потому

Автор: alex від 26-04-2012, 18:26
  • 0

26 квітня, вся Україна із сумом у душі і з болем у серці відзначила 26-ту річницю від дня найстрашнішої аварії в історії людства – аварії на Чорнобильській атомній електростанції.

 

Цього ж дня пройшов мітинг-реквієм і в Богодухові біля пам’ятного знака жертвам Чорнобильської катастрофи «Дзвони Чорнобиля». Вшанувати пам’ять про тих, хто ціною життя рятував увесь всесвіт від наслідків трагедії, поклонитися живим ліквідаторам прийшли представник районної державної адміністрації О. В. Сизоненко, заступник голови районної ради  І. П. Самутін, в. о. міського голови, секретар ради Н. І. Олексенко, заступники міського голови Л. І. РогинськаІ. В. Коваленко, ліквідатори аварії, вдови загиблих чорнобильців, учні та педагоги, громадськість міста.

 

На початку заходу зі словами вдячності і глибокої пошани до ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС звернулися О. В.Сизоненко, І. П. Самутін, Н. І. Олексенко. У своїх промовах вони говорили про те, що аварія на Чорнобильській АЕС – це, дійсно, найбільша техногенна катастрофа, що призвела до негативних екологічних, медичних, соціально-економічних наслідків. «Звісно, що час не загоїв чорнобильських ран, не стер у пам’яті важкі і героїчні події, імена мужніх людей, які виявили жертовність, високий патріотизм і ціною власного життя і здоров’я зупинили ядерну катастрофу… Про цю трагедію ми повинні пам’ятати завжди…» - зокрема, лунало у їхніх виступах.

 

Від імені ліквідаторів аварії виступили голова БГРО «Союз Чорнобиль Богодухівщини»  В. П. Деркач та голова БГРО «Ветерани війни – інваліди Чорнобиля» П. В. Солошенко. Побажали всім здоров’я і довголіття, висловивши надію, що держава пам’ятатиме подвиг ліквідаторів, і вони все-таки матимуть більшу і достойну підтримку. Вручили подяки членам організацій та активістам, які допомагають у життєдіяльності громадських формувань.

 

Настоятель Свято-Покровського храму о. Стефаній відправив панахиду та закликав присутніх до спільної молитви за душі тих, хто став жертвою трагедії 1986 року.

 

По закінченні мітингу-реквієму усі присутні вшанували пам’ять померлих внаслідок Чорнобильської катастрофи хвилиною мовчання. До пам’ятного знака було покладено квіти.

 

 

Чорнобиль: 26 років потому

 

Чорнобиль: 26 років потому

 

Чорнобиль: 26 років потому

 

Чорнобиль: 26 років потому

 

Чорнобиль: 26 років потому

 

Чорнобиль: 26 років потому

 

Чорнобиль: 26 років потому

 

Чорнобиль: 26 років потому

 

Чорнобиль: 26 років потому

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.