Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Правильний вибір – запорука успіху в майбутньому

Автор: alex від 30-03-2012, 19:05
  • 0

Богодухівський районний центр зайнятості разом з Харківським обласним центром зайнятості у ліцеї №3 провів профорієнтаційний захід «Сузіря професій». Задіяно у ньому було майже 750 чоловік.

 

Основна мета  – поінформувати учнів району про світ професій: які з них сьогодні користуються попитом на ринку праці, які ж майже не затребувані. А також познайомити з навчальними закладами харківського регіону та допомогти визначити нахили, здібності учнів до різних видів професійної діяльності за допомогою психодіагностичного тестування та індивідуального консультування.

 

Богодухівські гімназія № 1, колегіум № 2, ліцей № 3, Шарівська, Полковомикитівська, Горьківська, Крисинська, Максимівська, Губарівська, Кручанська, Павлівська, Семеноярська, Хрущовомикитівська, Олександрівська, Гутянська ЗОШ, КЗ «Богодухівський спеціальний навчально-виховний комплекс»  Харківської обласної ради, Богодухівський професійний аграрний ліцей – для учнів та студентів цих навчальних закладів центр зайнятості підготував зустріч з представниками 26 навчальних закладів Харкова та нашого району, щоб вони мали змогу ознайомитися з рейтингом затребуваності професій, умовами вступу та навчання того чи іншого ВИШу, училища. Серед запрошених гостей були представники Харківського національного фармацевтичного університету, національного технічного університету сільського господарства ім. Василенка, НТУ «ХПІ», університету радіоелектроніки, зооветеринарної академії, Липковатівського аграрного коледжу, аерокосмічного університету ім. М.Є. Жуковського «ХАІ», університету харчування та торгівлі, коледжу текстилю та дизайну, ліцею швейних технологій, інженерно-педагогічної академії, академії міського господарства, автомобільно-дорожнього університету, вищого механіко-технологічного училища, машинобудівного коледжу, індустріально-педагогічного технікуму, національного аграрного університету ім. В.В.Докучаєва, а також Богодухівського професійного агарного ліцею та комунального закладу охорони здоров’я Богодухівського медичного коледжу.

 

Деякі навчальні заклади демонструвати майстер-класи, зокрема і наш аграрний ліцей (фото 2), який представив прикрашання кондитерських виробів, нарізання овочів, виготовлення фігур з тіста, та медичний коледж, студенти якого показували навики надання першої медичної допомоги, вимірювали артеріальний тиск.

 

Тренінги з вибору професії, побудови кар’єри, гендерної рівності провели соціальні партнери районної служби зайнятості (фото 1).

 

Учні-волонтери районного центру зайнятості з колегіуму № 2 та ліцею №3 провели тематичний КВК, закликаючи не бути байдужим у виборі професійного майбутнього. В подяку за допомогу від центру зайнятості вони отримали подарунки.

 

Про необхідність проведення такого от «Сузір’я» чи варто й говорити.

- У сьогоднішній ситуації на українському ринку праці  головне – правильний вибір учнями своєї «стежини», яка не заведе у професійну безвихідь, - говорить директор ліцею № 3 О.В.Рубаник.

-  Поради та інформація, які надали абітурієнтам на цьому заході, сподіваємося, стане їм у нагоді, - відзначила О.А.Хованова - директор комунального закладу “Богодухівський спеціальний навчально-виховний комплекс” Харківської обласної ради. – Дітям, які звикають до самостійності з самого малку, потрібно особливо уважно підійти до питання вибору професії. Маю надію, що хоча б на соту долю цим заходом  ми їм допомогли.

 

 

 

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.