Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Творчість юних

Автор: alex від 13-04-2012, 10:28
  • 85

Нещодавно в ЦДЮТ відбулися щорічна районна виставка традиційного народного мистецтва і художніх промислів «Барви Слобожанщини» та виставка-конкурс писанкарства «Великодня писанка», організаторами яких стали відділ у справах сім’ї, молоді та спорту районної державної адміністраціїі і центр дитячої та юнацької творчості.

На виставку надали свої роботи учні Богодухівської гімназії №1, Богодухівського колегіуму №2, Шарівської, Гутянської, Кленівської, Олександрівської, Петропавлівської, Сазанобаланівської, Киянівської, Павлівської шкіл району, Червононивського та Губарівського навчально-виховних комплексів, центру дитячої та юнацької творчості. Більше 100 учасників продемонстрували не просто гарні роботи, а й досконале знання техніки виконання та відчуття стилю. Тут було представлено вишивки, декоративний розпис, художні вироби з рослинного матеріалу, колажі, аплікації, витинанки, традиційне бісероплетіння, ляльки, макраме.

У виставці-конкурсі писанкарства «Великодня писанка» взяли участь юні майстри з Олександрівської, Гутянської, Киянівської, Петропавлівської, Сазанобаланівської, Братеницької, Шарівської, Кленівської загальноосвітніх шкіл району, Червононивського навчально-виховного комплексу, колегіуму №2 та центру дитячої та юнацької творчості. На виставці було представлено понад 70 робіт та великодніх композицій. Майстерністю виконання вразили роботи Нікіти та Владислава Подольських, учнів  Олександрівської ЗОШ І-ІІ ст., Анастасії Синєпол, учениці Шарівської ЗОШ І-ІІІ ст., Тетяни Пасяди з Сазонобаланівської ЗОШ І-ІІ ст., Дмитра Євтушенка з Братеницької ЗОШ І-ІІІ ст., Вікторії Трусенко, учениці Богодухівського колегіуму №2, яка оформила мальованки в композицію «Великодні квіти», та вихованців гуртка «Сувенір» центру творчості. Однією з технік виконання писанки є дряпанки. Юлія Сидоренко та Наталія Тіліченко з Братеницької ЗОШ І-ІІІ ст. саме в цій техніці виготовили свої вироби.

Змінюються часи, змінюються і техніки оздоблення писанок. Тепер можна побачити не лише розписану писанку, а й оздоблену бісером, стрічками, іншими прикрасами. Саме такі нові техніки продемонстрували нам учні Гутянської та Братеницької шкіл.

Напередодні Великодніх свят хочеться висловити слова подяки всім учасникам виставки-конкурсу та педагогам, які продовжують відроджувати традиції написання українських писанок, примножують їх та збагачують новими ідеями.

Журі визначило найкращих учасників.

Творчість юних
Творчість юних
Творчість юних
Творчість юних
Творчість юних
Творчість юних
Творчість юних
Творчість юних
Творчість юних

 

О.СОЛОВЙОВА,
в.о. директора ЦДЮТ

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.