Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Призвані на захист Вітчизни

Автор: alex від 9-04-2012, 19:09
  • 0

З 1 квітня розпочався весняний призов на строкову військову службу юнаків 1994 р.н, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 18 років, а також хлопців, які народилися у 1987-1993р.р., у яких закінчилася відстрочка від призову і які з різних обставин не були призвані на строкову службу раніше.

 

За два весняних місяці Богодухівським об’єднаним міським військовим комісаріатом буде призвано на захист Вітчизни близько півсотні чоловік. Перші 12 юнаків відправлено до військових частин 9 квітня. Вручити військові квитки та сказати напутнє слово майбутнім захисникам Батьківщини прийшов завідувач сектора взаємодії з правоохоронними органами, оборонної,  мобілізаційної та режимно-секретної роботи апарату Богодухівської РДА М.М.Шепель.

 

Благословив та дав у дорогу натільні хрестики хлопцям о. Сергій. Він відзначив, що вони йдуть виконувати свій чоловічий обов’язок напередодні великого православного свята.

- День прибуття до військкомату і отримання військового квитка вважається першим днем строкової служби. Тож для хлопців розпочнеться новий етап їхнього життя. Це один з перших відповідальних кроків. Вони повернуться додому за 12, а хто й за 9 місяців уже справжніми чоловіками, змужнілими та дорослішими. Головне сьогодні - зрозуміти, яку відповідальність покладає український народ на кожного, хто стоїть на цім плацу. В першу чергу хлопці доведуть собі, що вони варті звання захисника Вітчизни. Подяка батькам за те, що виховали таких юнаків, - зазначив військовий комісар  С.М.Супрун.  

 

 

 

Військовий квиток отримує  Євгеній СіталоПровести Романа Бабенка (третій зліва) прийшли найрідніші люди.

 

 

 Факт. Усього в Україні цієї весни в армію підуть 21400 чоловіків. До лав Збройних сил України буде призвано 15 тисяч осіб, до Внутрішніх військ МВС України – 5200 осіб та Державної спеціальної служби транспорту – 1200 осіб.

 

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.