Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


М.М.Добкін: «Щоб добре жити, треба добре працювати»

Автор: alex від 11-04-2012, 19:08
  • 0

Так, зокрема, сказав у своєму виступі на сцені районного будинку культури голова Харківської обласної державної адміністрації  М.М.Добкін під час зустрічі з жителями  Богодухівщини. Разом з очільником області до району завітали голова Харківської обласної ради С.І.Чернов, заступник голови ХОДА В.В.Алексейчук, перший заступник голови Харківської облради О.П. Олешко, депутат Верховної Ради  III і IV  скликань О.М.Біловол, депутат обласної ради Л.С.Коновалов, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації.

 

На богодухівській землі їх зустрічали голова районної державної адміністрації В.М.Бєлий і голова районної ради Д.К.Тризна.

 

Ще перед зустріччю з мешканцями району в РБК, губернатор області з робочим візитом відвідав Крисинський ДНЗ, відкриття якого відбулося напередодні. Ознайомився також з роботою ТОВ «Богодухівіський молокозавод», оглянув територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Богодухівської РДА (фото 4)  та психоневроло-гічний інтернат. Спілкувався з людьми, відповідав на питання. А наймолодшим – вихованцям «Капітошки» - подарував  музичну апаратуру (фото 1).

 

У фойє районного БК перед зустріччю всі мали можливість оглянути традиційну виставку писанок і виставку картин місцевого художника А.Г.Алексєєва, організовану працівниками Богодухівської центральної бібліотеки (фото 2). А потім у залі БК пройшла зустріч з жителями Богодухівщини (фото 3). Виступаючи перед земляками, губернатор порушив  багато важливих тем. Висловив надію, зокрема, про те, що до наступного опалювального сезону газ для населення здешевшає, принаймні, удвічі. Соціальні ініціативи Президента, на його думку, принесуть лише позитивні зміни у життя українців. І старше, і молодше покоління відчує на собі турботу з боку держави. Йдеться, між іншим, про компенсаційні виплати  вкладникам Сбербанку колишнього СРСР і про  молодіжну програму «Доступне житло» тощо.

- Наша команда працює з березня 2010 року, і за цей час є реальні результати роботи, - зауважив М.М.Добкін. – Якщо 2010-го у загальнодержавному рейтингу Харківщина посідала 27-е, останнє, місце, то сьогодні наша область входить в четвірку кращих в Україні за  70-ма показниками.

 

Голова Харківської облдержадміністрації розповів також про пріоритетність дошкільної освіти, що визначено на загальнодержавному рівні. Тридцять дитсадків у минулому році і стільки ж у цьому – це не межа для Харківщини. Причому на сьогодні 26 уже  відкрито.

 

Активно йде робота і щодо виконання обласної Програми «Здоров’я Слобожанщини»: створено 10 міжрайонних лікарень, за єдиним стандартом уже відремонтовано у них хірургічні  відділення, на черзі – реанімаційні, пологові.

 

Прозвучало і те, що дороги – основний біль чи не всієї країни  і Богодухівщини зокрема – крок за кроком будуть ремонтуватися. Це питання потребує чималих коштів, його можна вирішити на загальнодержавному рівні. Але в той же час, говорячи про бюджет, як можна говорити про його наповнення, якщо 5 тисяч підприємств Харківської області платять зарплату у «конвертах»? « Щоб добре жити, треба добре працювати кожному, - зауважив він. - Якщо спільними зусиллями наведемо порядок у цьому та іншому питаннях – то й  наша  економіка буде працювати на поповнення бюджету, а, отже, і на добробут жителів».

 

Питання земляків до голови ХОДА були різними.Одним із перших прозвучало питання стосовно стану автошляху “Харків-Охтирка-Суми” та сільських шляхів. На що губернатор відповів, що наразі пріоритет у розподілі коштів надається ремонту доріг переважно державного і обласного сполучення. Але все ж таки у поточному році з державного бюджету Харківській області виділено певну суму, а, відповідно, отримає кошти і Богодухівський район. Триватиме ця робота і надалі.

 

Було питання, зокрема, і стосовно шкільних автобусів. На що було зауважено, що за планом цього року Харківська область має отримати за рахунок державного бюджету 44 шкільних автобуси, ще 19 автобусів планується придбати за кошти обласного бюджету. Для Богодухівщини у цьому році до 1 вересня планується придбати 2 автобуси.

 

Звичайно ж, порушували тему і сільського господарства. Говорили про перспективи розвитку молочного скотарства як у районі, так і в державі взагалі. М.М.Добкін, зокрема, розповів про майбутній пілотний проект щодо оновлення порід великої рогатої худоби. Зверталися і з питанням отримання дотацій на придбання сільгосптехніки  та ін. 

 

 

Пролунало і питання стосовно встановлення у місті спортивного майданчика зі штучним покриттям. Голова ХОДА пообіцяв, що цього року у Богодухові його буде відкрито. Також турбує земляків подальша доля приміщень колишньої військової частини. Це питання, як і проблеми зі статусом вдів чорнобильців, надання соціального житла та інші, губернатор взяв на контроль.

 

Не оминули наші земляки і питання культури: поцікавилися про фестиваль «Харьковская сирень», який пройде 10-13 травня, гостей, які завітають на нього.

 

По закінченні зустрічі М.М.Добкін провів особистий прийом громадян, під час якого до голови облдержадміністрації звернулося четверо громадян. 

 

 

 

 

 

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.